Tento E-shop je ve zkušebním provozu, omluvte proto prosím případné nedostatky.

VD KLASIK do v.č. 3000

VIBRAČNÍ DESKA VD KLASIK - DO V.Č. 3000 - KATALOG ND

VD KLASIK

VD350/16; VD450/18; VD450/20; VD450/22;

VD450/18H; VD500/24H


 

Pozice Číslo dílu Název dílu Početk ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1   VIBRÁTOR / VIBRATOR 1  
2   RÁM MOTORU / ENGINE FRAME 1  
3   DESKA MOTORU / ENGINE PLATE 1  
4   MOTOR / ENGINE 1  
5   RUKOJEŤ / HANDLEBARS 1  
6   SPOJKA / CLUTCH 1  
9   DESKA TLUMÍCÍ / DAMPING PLATE 1  
10   KRYT / COVER 1  
11   KROPENÍ / SPRINKLING 1  
12   PODVOZEK / UNDERCARRIAGE 1  
13   PŘÍSLUŠENSTVÍ / ACCESSORIES 1  

 


 

VIBRÁTOR / VIBRATOR

Pozice Číslo dílu Název dílu Početk ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
0 30155A VIBRÁTOR KOMPLETNÍ / VIBRATOR COMPLETE 1 VD 350/16
30155F VIBRÁTOR KOMPLETNÍ / VIBRATOR COMPLETE 1 VD450/18, VD450/18H
30155B VIBRÁTOR KOMPLETNÍ / VIBRATOR COMPLETE 1 VD 450/20
30155C VIBRÁTOR KOMPLETNÍ / VIBRATOR COMPLETE 1 VD 450/22
30155D VIBRÁTOR KOMPLETNÍ / VIBRATOR COMPLETE 1 VD 500/24H
1 30148A EXCENTR / EXCENTER 1 VD 350/16
30148F EXCENTR / EXCENTER 1 VD450/18, VD450/18H
30148B EXCENTR / EXCENTER 1 VD 450/20
30148C EXCENTR / EXCENTER 1 VD 450/22
30148D EXCENTR / EXCENTER 1 VD 500/24H
2 30154A SKŘÍŇ VIBRÁTORU / VIBRATOR CASE 1  
4 30020A VÍKO I / COVER I 1  
6 40079A ŘEMENICE / PULLEY 1  
7 40032A ŠROUB / BOLT 1  
8 40078A VÍKO II / COVER II 1  
9 6000040044 KROUŽEK / RING 1  
10 40039A ZÁTKA / PLUG 1  
11 2933008035 ŠROUB M8x35 / ŠROUB M8x35 4  
12 2933008025 ŠROUB M8x25 / ŠROUB M8x25 4  
13 2125000084 PODLOŽKA 8,4 / WASHER 8,4 8  
15 2256287720 PERO 8e7x7x20 / KEY 8e7x7x20 1  
16 3110030308 LOŽISKO / BEARING 2  
18 4928108502 O-KROUŽEK 85x2 / O-RING 85x2 1  
19 4928110002 O-KROUŽEK 100x2 / O-RING 100x2 1  
20 4928025526 O-KROUŽEK 25,2x2,65 / O-RONG 25,2x2,65 1  
21 4104205518 GUFERO G 42x55x8 / SHAFT SEALING G 42x55x8 1  
22 3931021620 TĚSNÍCÍ KROUŽEK 16x20 / PACKING RING 16x20 1  
23 2933008020 ŠROUM M8x20 / BOLT M8x20 2  
24 3931020812 TĚSNÍCÍ KROUŽEK 8x20 / PACKING RING 8x20 2  

 


 

RÁM / FRAME

Pozice Číslo dílu Název dílu Početk ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 30157A RÁM / FRAME 1 VD 350/16, 450/18, 450/20, 450/22
30153A RÁM / FRAME   VD 450/18H, 500/24H
2 40407A KOSTKA NAPÍNACÍ I / CUBE I 2  
3 40390A KOSTKA NAPÍNACÍ II / CUBE II 1 VD 350/16, 450/18, 450/20, 450/22
4 40411A PODLOŽKA MOTORU / ENGINE WASHER 2 VD 350/16, 450/18, 450/20, 450/22
4 40137A DESKA MOTORU / ENGINE PLATE 1 VD 450/18H, 500/24H
5 40387A ŠROUB NAPÍNACÍ / TIGHTENING SCREW 1 VD 350/16, 450/18, 450/20, 450/22
6 4016001401 HADICE L=5 mm / HOSE L=5mm 1  
7 4206450000 NÁRAZNÍK / RUBBER STOP 1  
8 2933008045 ŠROUB M8x45 / BOLT M8x45 4  
9 2933008025 ŠROUB M8x25 / BOLT M8x25 4  
10 2934000008 MATICE M8 / NUT M8 4  
11 2985000010 MATICE M10 / NUT M10 1  
12 2125000084 PODLOŽKA 8,4 / WASHER 8,4 8  
13 2125000105 PODLOŽKA 10,5 / WASHER 10,5 1  
14 3010010001 ŠTÍTEK / LABEL 1  
15 2733724100 NÝT 3x6 / NAIL 3x6 4  

 


 

DESKA S VIBRÁTOREM / PLATE WITH VIBRATOR

Pozice Číslo dílu Název dílu Početk ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 30160A DESKA / PLATE 1 VD 350/16
30593A DESKA / PLATE   VD450/18, VD450/18H
30161A DESKA / PLATE   VD450/20
30162A DESKA / PLATE   VD450/22
30163A DESKA / PLATE   VD500/24H
2 4216124286 GUMOKOV (do 1997) / RUBBER MOUONT (to 1997) 12  
4232124284 GUMOKOV / RUBBERMOUNT 4  
3 2692112050/1 ŠROUB M12x50 / BOLT M12x50 6  
4 2934000010 MATICE M10 / NUT M10 4  
5   PODLOŽKA (do 10.2001) / WASHER (to October 2001) 6  

 


 

POHON / DRIVE

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 3120010029 MOTOR HONDA GX 120 / ENGINE HONDA GX 120 1 VD350/16
3120010030 MOTOR HONDA GX 160 / ENGINE HONDA GX 160 1 VD450/20, 450/22 VD 450/18
3120010034 MOTOR HATZ 1B20 / ENGINE HATZ 1B20 1 VD420/18H,500/24H
2 4080000763 KLÍNOVÝ ŘEMEN / V-BELT 1 VD350/16, 450/18, 450/20, 450/22
4080000900 KLÍNOVÝ ŘEMEN / V-BELT 1 VD480/18H, VD500/24H

 


 

ŘIÍTKA / HADLEBARS

Pozice Číslo dílu Název dílu Početk ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1   RUKOJEŤ (do 5.1999) / HANDLE (to May 1999) 1  
2 30045A DRŽADLO / HADLEBARS 1  
  4014014014 NÁVLEČKA / SLEEVE 2  
3 30141A RUKOJEŤ LÁMACÍ  VRCHNÍ / BREAK HANDLE UPPER 1  
4 30156A RUKOJEŤ LÁMACÍ  SPODNÍ / BREAK HANDLE LOWER 1  
5 40376A PÁČKA /LEVER 1  
6 40040A KRYT I / COVER I 1  
7 40041A KRYT II / COVER II 1  
8A 3120010009 PÁČKA / LEVER 1 VD 350/16, 450/18, 450/20, 450/22
8B 600041236A BOWDEN / BOWDEN 1 VD 350/16, 450/18, 450/20, 450/22
9   HADIČKA PRYŽOVÁ / RUBBER HOSE PIPE 1 VD 350/16, 450/18, 450/20, 450/22
10 40364A GUMOKOV / RUBBERMOUNT 2 VD 350/16, 450/18, 450/20, 450/22
  40120A GUMOKOV / RUBBERMOUNT   VD 450/18H, 500/24H
11 40024A GUMOKOV / RUBBERMOUNT 4  
12 3742100801 MAZNICE M8x1 / GREASE NIPPLE M8x1 2 VD 350/16, 450/18, 450/20, 450/22
13 2798506030 ŠROUB M6x30 / BOLT M6x30 1 VD 350/16, 450/18, 450/20, 450/22
14 2934000008 MATICE M8 / NUT M8 4  
15 2934000006 MATICE M6 / NUT M6 1 VD 350/16, 450/18, 450/20, 450/22
16 2125000084 PODLOŽKA 8,4 / WASHER 8,4 4  
17 2798000006 PODLOŽKA 6,1 / WASHER 6,1 1  
18   PODLOŽKA 16 / WASHER 16 1  

 


 

SPOJKA / CLUTCH

Pozice Číslo dílu Název dílu Početk ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 6000000053 SPOJKA / CLUTCH 1 VD 350/16
6000000052 SPOJKA / CLUTCH   VD450/18, 450/20, 450/22
6000000064 SPOJKA / CLUTCH   VD450/18H, 500/24H
4 4080000763 KLÍNOVÝ ŘEMEN / V-BELT 1 VD350/16, 450/18, 450/20, 450/22
4080000900 KLÍNOVÝ ŘEMEN / V-BELT 1 VD480/18H, VD500/24H
- 8208101024 SADA OBLOŽENÍ SPOJKY / CLUTCH LINING KIT 1 VD 450/18, 450/20, 450/22, 450/18H, 500/24H
- 8208101124 SADA OBLOŽENÍ SPOJKY / CLUTCH LINING KIT 1 VD 350/16
7 40172A PODLOŽKA / WASHER 1  
8 2933008025 ŠROUB M8x25 / BOLT M8x25 1 VD 350/16, 450/18, 450/20, 450/22
40107A ŠROUB / BOLT 1 VD 450/18H, 500/24H
11   PERO / KEY 1  

 


 

TLUMÍCÍ PODLOŽKA / DAMPING PLATE

Pozice Číslo dílu Název dílu Početk ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
- 30041A DESKA TLUMÍCÍ / DAMPING PLATE 1 VD350
- 30021A DESKA TLUMÍCÍ / DAMPING PLATE 1 VD450
- 30053A DESKA TLUMÍCÍ / DAMPING PLATE 1 VD500

 


 

KRYT / COVER

Pozice Číslo dílu Název dílu Početk ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 30145A KRYT / COVER 1 VD 350/16, 450/18, 450/20, 450/22
30050A KRYT / COVER 1 VD450/18H, VD500/24H
2 40033A ROZPĚRKA / SPREADER 1 VD 350/16, 450/18, 450/20, 450/22
40134A ROZPĚRKA / SPREADER 1 VD450/18H, VD500/24H
3 2931010080 ŠROUB M10x80 / BOLT M10x80 1 VD 350/16, 450/18, 450/20, 450/22
2931010090 ŠROUB M10x90 / BOLT M10x90 1 VD 450/18H, 500/24H
4 2933008012 ŠROUB M8x12 / BOLT M8x12 2  
5 2985000010 MATICE M10 / NUT M10 1  
6 2125000084 PODLOŽKA 8,4 / WASHER 8,4 2  

 


 

KROPENÍ / SPRINKLING

Pozice Číslo dílu Název dílu Početk ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 40363A KONZOLA / BRACKET (POZ. 1,3,6,7,8,9,10,11,13,17)       1  
2 40126A VODNÍ NÁDRŽ / WATER TANK (POZ. 2,14,15,16) 1  
3 40125A OPÁSÁNÍ / BELT CONTACT 1  
4 30787A TRUBKA KROPENÍ / SPRINKLING TUBE 1 VD350
  30789A TRUBKA KROPENÍ / SPRINKLING TUBE 1 VD450, VD500
6   POPRUH / BELT 2  
7   POPRUH / BELT 2  
8   POPRUH / BELT 2  
9 2934000010 MATICE M10 / NUT M10 2  
10 2934000008 MATICE M8 / NUT M8 2  
11 2933010025 ŠROUB M10x25 / BOLT M10x25 2  
12   SPONA HADICOVÁ/ CLIP OF HOSE 2 DO / TO 7.2001 
13 2733704010 NÝT 4x10 / RIVET 4x10 4  
14 3815000012 KOHOUT 1/2" / WATER TAP 1/2" 1  
15 40413A MATICE 1/2" / NUT 1/2" 1  
16 600040412A PODLOŽKA / WASHER 1  
17 3651002015 PŘÍCHYTKA / CLIP 2 DO / TO 6.2007 
18 4016001401 HADICE L=270mm / HOSE L=270mm 1  
4014085034 ZÁTKA / PLUG 1  
4014014010 KOLENO / ELBOW 1  
- 30164A KROPENÍ / SPRINKLING 1 VD350
30164B KROPENÍ / SPRINKLING   VD450/18, 450/18H,450/20,450/22
- 40786A TRUBKA KROPENÍ / SPRINKLING TUBE (POZ. 4,12,18) 1 VD350
40788A TRUBKA KROPENÍ / SPRINKLING TUBE (POS. 4,12,18)   VD450/18, 450/18H,450/20,450/22

 


 

PODVOZEK / UNDERCARRIAGE

Pozice Číslo dílu Název dílu Početk ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
0 30165A PODVOZEK SESTAVA / UNDERCARRIAGE 1 VD 350/16
30165B PODVOZEK SESTAVA / UNDERCARRIAGE   VD450/18, 450/18H,450/20,450/22
30165C PODVOZEK SESTAVA / UNDERCARRIAGE   VD500/24H
1 30166A PODVOZEK / UNDERCARRIAGE 1 VD 350/16
30166B PODVOZEK / UNDERCARRIAGE   VD450/18, 450/18H,450/20,450/22
30166C PODVOZEK / UNDERCARRIAGE   VD500/24H
2 2985000012 MATICE M12 / NUT M12 2  
3 2125000013 PODLOŽKA 13 / WASHER 13 2  
4 3180180201 KOLO / WHEEL 2  
5 4014014016 DRŽADLO / HANDLEBAR 1  
6 2200000001 PRUŽNÁ ZÁVLAČKA / SPLIT PIN 1  

 


 

PŘÍSLUŠENSTVÍ / ACCESSORIES

Pozice Číslo dílu Název dílu Početk ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
2 4014014017 HRDLO / SOCKET 1 VD 350/16, 450/18, 450/20, 450/22
4014014019 HRDLO / SOCKET 1 VD 450/18H, 500/24H
  4016001308 HADICE / HOSE 1  
3 40409A MĚRKA / DIP STICK 1 DO / TO 2.2004 
4 4015000060 ŠŇŮRA PLETENÁ L=1,5 m / BRAIDED CORD L=1,5 m 1  

 


 

Nejprodávanější

6370 gumokov rubber mounting
GUMOKOV / RUBBER MOUNTING
Na dotaz
Kód: 4232124284
 
271 Kč
(327,91 Kč včetně DPH)
30148D
 
2 230 Kč
(2 698,30 Kč včetně DPH)
30154A
PLÁŠŤ VIBRÁTORU / VIBRATOR HOUSING
3 Dny (5 ks)
Kód: 30154A
 
4 435 Kč
(5 366,35 Kč včetně DPH)
40078A
VÍKO II / COVER II
3 Dny (>5 ks)
Kód: 40078A
 
1 476 Kč
(1 785,96 Kč včetně DPH)
9070 gumokov rubber mounting
GUMOKOV / RUBBER MOUNTING
3 Dny (>5 ks)
Kód: 4216124286
 
188 Kč
(227,48 Kč včetně DPH)
6562 distancni krouzek distance ring
PODLOŽKA / WASHER
3 Dny (>5 ks)
Kód: 600040412A
 
22 Kč
(26,62 Kč včetně DPH)
8481 1 gumokov rubber mounting
GUMOKOV / RUBBER MOUNTING
Na dotaz
Kód: 4206450000
 
242 Kč
(292,82 Kč včetně DPH)
8478 1 koleno elbow
KOLENO / ELBOW
Na dotaz
Kód: 4014014010
 
162 Kč
(196,02 Kč včetně DPH)
8463 spojka clutch
SPOJKA / CLUTCH
Na dotaz
Kód: 6000000064
 
6 034 Kč
(7 301,14 Kč včetně DPH)
7690 gumokov rubber mounting
GUMOKOV / RUBBER MOUNTING
Na dotaz
Kód: 4232124286
 
364 Kč
(440,44 Kč včetně DPH)
26 položek celkem
6370 gumokov rubber mounting
327,91 Kč včetně DPH
271 Kč / ks

Gumokovy pro vibrační desky a vibrační válce NTC.

Kód: 4232124284
30148D
2 698,30 Kč včetně DPH
2 230 Kč / ks

Excentr pro stroje NTC.

Kód: 30148D
30154A
5 366,35 Kč včetně DPH
4 435 Kč / ks

Plášť vibrátoru pro stroje NTC.

Kód: 30154A
40078A
VÍKO II / COVER II
3 Dny (>5 ks)
1 785,96 Kč včetně DPH
1 476 Kč / ks

Víko vibrátoru pro vibrační válce NTC.

Kód: 40078A
9070 gumokov rubber mounting
227,48 Kč včetně DPH
188 Kč / ks

Gumokovy pro stroje NTC.

Kód: 4216124286
6562 distancni krouzek distance ring
PODLOŽKA / WASHER
3 Dny (>5 ks)
26,62 Kč včetně DPH
22 Kč / ks

Distanční podložka 12x36

Kód: 600040412A
8481 1 gumokov rubber mounting
292,82 Kč včetně DPH
242 Kč / ks

Gumokovy pro vibrační desky a vibrační válce NTC.

Kód: 4206450000
8478 1 koleno elbow
196,02 Kč včetně DPH
162 Kč / ks
Kód: 4014014010
8463 spojka clutch
7 301,14 Kč včetně DPH
6 034 Kč / ks

Odstředivá spojka pro vibrační desky NTC.

Kód: 6000000064
7690 gumokov rubber mounting
440,44 Kč včetně DPH
364 Kč / ks

Gumokovy pro vibrační desky a vibrační válce NTC.

Kód: 4232124286
ŘEMEN AVX10
406,56 Kč včetně DPH
336 Kč / ks

Klínový řemen pro vibrační desky NTC.

Kód: 4080000900
O KROUŽEK 1
62,92 Kč včetně DPH
52 Kč / ks

Těsnící O- kroužek do sestavy vibrátoru pro jednosměrné vibrační desky NTC a ručně vedené vibrační válce NTC.

Kód: 4928108502
40079A
1 016,40 Kč včetně DPH
840 Kč / ks

Řemenice vibrátoru pro jednosměrné vibrační desky VD KLASIK

Kód: 40079A
6790 spojka clutch
SPOJKA / CLUTCH
Dlouhodobě nedostupné
4 902,92 Kč včetně DPH
4 052 Kč / ks

Odstředivá spojka pro vibrační desky NTC.

Kód: 6000000166
PERO ČSN 02 2562
PERO / KEY 5e7x5x30
3 Dny (>5 ks)
21,78 Kč včetně DPH
18 Kč / ks

Pero výstupní hřídele motoru HONDA.  

Kód: 2256285530
42424B
ZÁPADKA / CATCH
Na dotaz (>5 ks)
229,90 Kč včetně DPH
190 Kč / ks

Západka podvozku pro jednosměrné vibrační desky NTC.

Kód: 42424B
6532 zatka plug
24,20 Kč včetně DPH
20 Kč / ks

Zátka trubky pro stroje NTC.

Kód: 4014085034
PERO ČSN 02 2562
12,10 Kč včetně DPH
10 Kč / ks

Pero výstupní hřídele motoru HONDA.  

Kód: 2256285536
6454 spojka clutch
4 080,12 Kč včetně DPH
3 372 Kč / ks

Odstředivá spojka pro vibrační desky NTC.

Kód: 6000000118
41061A
297,66 Kč včetně DPH
246 Kč / ks

Deflektor výfuku pro motory HONDA.

Kód: 41061A
41824A
516,67 Kč včetně DPH
427 Kč / ks
Kód: 41824A
31630A 31631A 31632A 31859A 30041A 30021A 30053A 31942A 31950A
6 050 Kč včetně DPH
5 000 Kč / ks

Tlumicí deska pro VD500 a VD501 do v.č. 3000

Kód: 30053A
6382 zatka plug din 910 m10x1
77,44 Kč včetně DPH
64 Kč / ks

Zátka vibrátoru pro vibrační desky NTC.

Kód: 3800000015
O KROUŽEK SILICONE
64,13 Kč včetně DPH
53 Kč / ks

Těsnící O- kroužek do sestavy vibrátoru pro jednosměrné vibrační desky NTC a ručně vedené vibrační válce NTC.

Kód: 4928110002
40032A
ŠROUB / BOLT
3 Dny (>5 ks)
221,43 Kč včetně DPH
183 Kč / ks
Kód: 40032A
6355 krouzek ring ii
726 Kč včetně DPH
600 Kč / ks

Distanční kroužek do sestavy vibrátoru pro jednosměrné vibrační desky NTC a ručně vedené vibrační válce NTC.

Kód: 6000040044