Tento E-shop je ve zkušebním provozu, omluvte proto prosím případné nedostatky.

RZ111, RZ121, RZ171

RZ111; RZ121; RZ171


 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1   RÁM / FRAME 1  
2   POHON / DRIVE 1  
3   PODVOZEK / UNDERCARRIAGE 1  
4   ŘIDÍTKA / HANDLEBARS 1  
5   OVLÁDÁNÍ / CONTROL 1  
6   CHLAZENÍ / COOLING 1  
7   NAVÁDĚNÍ / GUIDE 1  
9   PŘÍSLUŠENSTVÍ / ACCESSORIES 1  

 


 

RÁM / FRAME

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 30761A RÁM / FRAME 1  
2 30780A VÝROBNÍ ŠTÍTEK / TYPE PLATE 1  
3 3010010001 HŘEB / NAIL 3x6 4  

 


 

POHON / DRIVE

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1   KOTOUČ / BLADE 1  
2 30763A KRYT KOTOUČE / BLADE COVER 1 RZ 111
30788A RZ 121
30784A RZ 171
3 30770A KRYT ŘEMENIC / BELT PULLEY GUARD 1 RZ 111
30792A RZ 121 , 171
4   MOTOR / ENGINE HONDA GX160 1 RZ 111
  MOTOR / ENGINE HONDA GX270   RZ 121
  MOTOR / ENGINE HONDA GX390   RZ 171
5 2270000528 ŘEMENICE I / BELT PULLEY I 1 RZ 111
2270000532 RZ 121
2270000530 RZ 171
6 2270000529 KUŽELOVÉ UPÍNACÍ POUZDRO I / TAPERLOCK I 1 RZ 111
2270000534 RZ 121
2270000535 RZ 171
7 2270000528 ŘEMENICE II / BELT PULLEY II 1 RZ 111
2270000533 RZ 121 , 171
8 2270000529 KUŽELOVÉ UPÍNACÍ POUZDRO II / TAPERLOCK II 1 RZ 111
2270000534 RZ 121 , 171
9 30775A HŘÍDEL / SHAFT 1 RZ 111
30793A RZ 121 , 171
10 41189A PŘÍRUBA I / FLANGE I 1  
11 41188A PŘÍRUBA II / FLANGE II 1  
12 41187A LABIRINT / LABYRINTH 1  
13 40407A KOSTKA / CUBE 2 RZ 111
40167A RZ 121 , 171
14 4080000665 KLÍNOVÝ ŘEMEN / DRIVE BELT 2 RZ 111
4080000763 KLÍNOVÝ ŘEMEN / DRIVE BELT 3 RZ 121
4080000735 KLÍNOVÝ ŘEMEN / DRIVE BELT 3 RZ 171
15 3110006205 LOŽISKO / BEARING 2  
16 6000000077 VYPÍNAČ MOTORU / ENGINE ON/OFF SWITCH 1  
17 41203A MATICE / NUT 1  
18 41190A PODLOŽKA / WASHER 1  
19 600041180A CLONA / ORIFICE PLATE 1 RZ 111
600041197A   RZ 121 , 171
20 3120010011 ČEP / PIN 10x30 1  
21 2256287725 PERO / KEY 1  
22 2933010080 ŠROUB / BOLT 1  
23 2933008040 ŠROUB / BOLT 4 RZ 111
2933010050 RZ 121 , 171
24   ŠROUB / BOLT M8x12 4  
25   ŠROUB / BOLT M6x8 1  
26   ŠROUB / BOLT M6x16 1  
27   MATICE / NUT M10 1  
28   MATICE / NUT 2  
29   MATICE / NUT M6 1  
30 2127000008 PODLOŽKA / WASHER 4 RZ 111
2127000010 RZ 121 , 171
31   PODLOŽKA / WASHER 10 2  
32   PODLOŽKA / WASHER10 2  
33   PODLOŽKA / WASHER8 4  
34   PODLOŽKA / WASHER6 1  
35 6000000045 KABEL / CABLE 1  
36 6000000060 ZÁTKA / PLUG 1  

 


 

PODVOZEK / UNDERCARRIAGE

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 31794A RÁM / FRAME 1 RZ 111
31795A   RZ 121 , 171
7 40359A ROZPĚRNÉ POUZDRO / DISTANCE BUSH 4  
8 40361A ROZPĚRNÉ POUZDRO / DISTANCE BUSH 2  
12 4102503507 GUFERO / OIL SEAL 4  
13 3110000209 LOŽISKO / BEARING 2  
14 3110000210 LOŽISKO / BEARING 1  
15 3110006003 LOŽISKO / BEARING 4  
16 3180180204 KOLO / WHEEL 2  
17 3180180205 KOLO / WHEEL 2  
18   ŠROUB / BOLT M10x30 4  
19   ŠROUB / BOLT M8x1x20 2  
20   MATICE / NUT M12 2  
21   MATICE / NUT M10 4  
    PODLOŽKA / WASHER 10,5 4  
22   PODLOŽKA / WASHER 13x35x2,5 2  
23   PODLOŽKA / WASHER 8x24x2 2  
  30073B KOLO VELKÉ KOMPLET / BIG WHEEL - SET (poz.8,12,15,16) 1  

 


 

ŘIDÍTKA / HANDLEBARS

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 30771A ŘIDÍTKA / HANDLEBARS 1  
2 4014014013 RUKOJEŤ / GRIP 2  
3 4260000210 ŠROUB / BOLT 1  

 


 

OVLÁDÁNÍ / CONTROL

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 41207A TRUBKA / PIPE 1 RZ111
41207B RZ121, 171
2 40188A PÁKA / LEVER 1  
4 40354A POUZDRO / BEARING BUSH 1  
5 40192A ŠROUB / BOLT 1  
8   ŠROUB / BOLT M10X80 1  
9   ŠROUB / BOLT M10x30 2  
10   MATICE / NUT M10 2  
11   PODLOŽKA / WASHER 10 4  
12   PODLOŽKA / WASHER 10 2  
14 40982A ČEP / PIN 10x40 1  
16   KOLÍK / PIN 6x30 1  
20 3742100801 MAZNICE / GREASE M8x1 1  
21 3110000209 LOŽISKO / HANDLE 1  
22 4260004010 RUKOJEŤ / HANDLE 1  
23   ZÁVLAČKA / SPLIT PIN 3,2x25 2  

 


 

SKRÁPĚNÍ / SPRINKLINK

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 41160A VODNÍ NÁDRŽ / WATER TANK (poz.1,3,5,6) 1 RZ 111
41202A RZ 121 , 171
2 30794A DRŽÁK NÁDRŽE / WATER TANK HOLDER 1 RZ 111
30796A RZ 121 , 171
3 3815232003 RYCHLOSPOJKA / FAST COUPLING 1  
4 3815232503 SPOJOVACÍ DÍL / CONNECTION PIECE 1  
5 40413A MATICE / NUT 1  
6 600040412A PODLOŽKA / WASHER 1  
7 4014435001 KOHOUT / WATER TAP 1  
8 4014014011 POZBOČKA / BREECHER PIECE 1  
9 40213AA KOLENO S TRYSKOU / ELBOW WITH NOZZLE 2  
11 3651002015 OBJÍMKA / SLEEVE 2  
12 30078D PŘÍDRŽNÝ PÁS / FASTENING BELT 1  
14   ŠROUB / BOLT M6x12 2  
15   MATICE / NUT M8 4  
    PODLOŽKA / WASHER 8,5 4  
16   MATICE / NUT M6 2  
17 4016001401 HADICE / HOSE 1 RZ 111
4016001401 RZ 121 , 171
18 4016001401 HADICE / HOSE 1 RZ 111
4016001401 RZ 121 , 171
19 4016001401 HADICE / HOSE 1 RZ 111
4016001401 RZ 121 , 171
  30795A SESTAVA KROPENÍ / SPRINKLINK ASSEMBLY (pos. 4,7-19) 1 RZ 111
30795B RZ 121 , 171

 


 

NAVÁDĚNÍ / GUIDE

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 41167A RAMENO / ARM 1  
2 4260000210 ŠROUB / BOLT 1  
3   PODLOŽKA / WASHER 1  

 


 

PŘÍSLUŠENSTVÍ / ACCESSORIES

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 40275B KLÍČ / SPANNER 1 RZ 111 , 121
40275A RZ 171
2 7640000030 KLÍČ / SPANNER 1 RZ 111 , 121 , 171
4 40408A KLÍČ / SPANNER 1 RZ 111 , 121 , 171
7 4014014017 HRDLO / SOCKET 1 RZ 111
4014014018 HRDLO / SOCKET 1 RZ 121 , 171
  4016001308 HADICE / HOSE 0,5 m 1  
8 4015000060 ŠŇŮRA PLETENÁ / BRAIDED CORD 1 RZ 111 , 121 , 171

 


 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení