Tento E-shop je ve zkušebním provozu, omluvte proto prosím případné nedostatky.

RZ122, RZ172, RZ202 DO v.č. 499

ŘEZAČE SPÁR RZ 122; RZ 172; RZ 202 - KATALOG ND - DO V.Č. 499 

 

RZ122, RZ172, RZ202


 

RÁM / FRAME

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 31718A RÁM NÁDRŽE / FRAME 1  
5 40212A MATICE / NUT 1  
8 31733A RAMENO / ARM 1  
9 42092A PODLOŽKA / WASHER 1  
12 4260000208 ŠROUB / BOLT M8x30 1  
13 4236203560 GUMOKOV / RUBBER MOUNT 1  
14 4200007616 GUMOKOV / RUBBER MOUNT 2  
15 4264001324 KONCOVKA / PLUG 2  
18 2933008020 ŠROUB / BOLT M8x20 6  
21 2934000008 MATICE / NUT M8 2  
24 2125000084 PODLOŽKA / WASHER 8,4 8  

 


 

PODVOZEK / UNDERCARRIAGE

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 31709B PODVOZEK / UNDERCARRIAGE 1  
3 42085B HŘÍDEL / SHAFT 1  
5 30073B KOLO / WHEEL 2  
6 30073C KOLO / WHEEL 2  
8 2933010020 ŠROUB / BOLT M10x20 2  
9 2933008020 ŠROUB / BOLT M8x20 2  
11 2125000150 PODLOŽKA / WASHER 15 2  
12 2125000105 PODLOŽKA / WASHER 10,5 2  
13 2127000010 PODLOŽKA / WASHER 10 2  
14 2125000084 PODLOŽKA / WASHER 8,4 2  
15 2127000008 PODLOŽKA / WASHER 8 2  

 


 

POHON / DRIVE

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 31736A KRYT KOTOUČE / BLADE COVER 1 RZ172
31756A RZ122
31777A RZ202
4 42026A PŘÍRUBA KOTOUČE II  / DISC FLANGE II 1  
7 40162E ŘEMENICE HNACÍ / DRIVE PULLEY 1 RZ172
42086A RZ122
42144A RZ202
8 41902A ŘEMENICE HNANÁ / DRIVEN PULLEY 1  
9 31735A HŘÍDEL KOTOUČE / DISC SHAFT 1  
10 31658A PŘÍRUBA KOTOUČE I / DISC FLANGE I 1  
11 3293000025 POJISTNÝ KROUŽEK / RETAINING RING 2  
12 42093A LIŠTA ZÁVITOVÁ / THREADED BAR 2  
14 42028A MATICE KOTOUČE / DISC NUT 1  
15 41061A DEFLEKTOR VÝFUKU / EXHAUST DEFLECTOR 1  
19 3120010053 MOTOR / ENGINE HONDA GX390 1 RZ172, RZ202
3120010032 MOTOR / ENGINE HONDA GX270 RZ122
20 4080000700 ŘEMEN KLÍNOVÝ / V-BELT 3 RZ172
4080000735 ŘEMEN KLÍNOVÝ / V-BELT RZ122
4080000685 ŘEMEN KLÍNOVÝ / V-BELT RZ202
21 3110000208 LOŽISKO / BEARING 2  
22 3742100801 MAZNICE / GREASE NIPPLE 1  
23 40173A CLONA / APERTURE 1  
26 2256286625 PERO / KEY 1  
27 2256288750 PERO / KEY 1  
30 2933016045 ŠROUB / BOLT M16x45 4  
31 2912010040 ŠROUB / BOLT M10x40 4  
32  2912006016/2 ŠROUB / BOLT M6x16 4  
33 2933006016 ŠROUB / BOLT M6x16 1  
34 2798504006 ŠROUB / BOLT M4x6 2  
37 2985000016 MATICE / NUT M16 4  
38 2985000012 MATICE / NUT M12 1  
39 2985000006 MATICE / NUT M6 3  
42 2125000170 PODLOŽKA / WASHER 17 8  
43 2125000130 PODLOŽKA / WASHER 13 1  
44 2125000105 PODLOŽKA / WASHER 10,5 4  
45 2125000064 PODLOŽKA / WASHER 6,4 4  

 


 

DESKA MOTORU / ENGINE PLATE

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 10129A DESKA MOTORU / ENGINE PLATE 1  
2 20308A KRYT ŘEMENIC / BELT COVER 1  
4 4014014033 POUZDRO / BUSH 2  
6 2933010050 ŠROUB / BOLT M10x50 1  
7 2933008016 ŠROUB / BOLT M8x16 3  
9 293400010 MATICE / NUT M10 1  
11 2125000084 PODLOŽKA / WASHER 8,4 3  

 


 

OVLÁDÁNÍ / CONTROL

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 42106A TRUBKA OVLÁDÁNÍ / CONTROL TUBE 1  
2 42103A PÁKA OVLÁDÁNÍ / CONTROL LEVER 1  
3 4260004010 HLAVICE KUŽELOVÁ / TAPER HEAD M10 1  
4 42120A POUZDRO / CASE 1  
5 42121A ŠROUB OVLÁDÁNÍ / CONTROL BOLT 1  
6 4014085039 ZÁTKA / PLUG 1  
7 2912010080 ŠROUB / BOLT M10x80 1  
8 2148106026 KOLÍK / PIN 1  
9 3110000207 LOŽISKO / BEARING 1  
10 3742100801 MAZNICE / GREASE NIPPLE 1  
11 2931010065 ŠROUB / BOLT M10x65 1  
12 2125000105 PODLOŽKA / WASHER 10,5 1  
13 2985000010 MATICE / NUT M10 1  

 


 

SLOUPEK / COLUMN

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 31740A ŘIDÍTKA / HANDLEBARS 1  
2 31746A PANEL / PANEL 1  
3 31748A SLOUPEK / COLUMN 1  
4 31753A DRŽÁK PRUŽIN / SPRING HOLDER 1  
5 2933010100 ŠROUB / BOLT M10x100 1  
7 2933012025 ŠROUB / BOLT M12x25 4  
8 2125000130 PODLOŽKA / WASHER 13 4  
9 2912008016 ŠROUB / BOLT M8x16 9  
10 4260015210 ŠROUB POLOHOVACÍ 2  
11 4014014013 RUKOJEŤ / HANDLE 2  
12 2933010020 ŠROUB / BOLT M10x25 4  
13 2125000105 PODLOŽKA / WASHER 10,5 12  
14 3180180210 BRZDA / BRAKE 1  
15 6020002138 STOP TLAČÍTKO 1  
16 6000000091 PÁKA PLYNU 1  
18 2902100008 PODLOŽKA / WASHER 8,4 9  
20 2200000003 PRUŽINA / SPRING 2  
21 3509000002 BOWDEN / BOWDEN 1  
22 3510000012 LANKO PLYNU / GAS CABLE 1  
23 ………………. KABEL / CABLE 1250mm  
24 4014085039 ZÁTKA / PLUG 2  
25 4014085040 ZÁTKA / PLUG 2  
26 6020002139 KONEKTOR / CONECTOR 1  
27 6020002141 KONEKTOR / CONECTOR 1  
28 42142A KRYT / COVER 1  
29 4014085033 ZÁTKA / PLUG 2  
30 2933006012 ŠROUB / BOLT M6x12 4  
31 2125000064 PODLOŽKA / WASHER 6,4 4  
36 2902100010 PODLOŽKA / WASHER 10,5 2  
38 31752A PLECH KRYCÍ / COVER PLATE 1  
39 32213A KLÍČ KOTOUČE / WRENCH 1  
40 7640000030 MONTÁŽNÍ KLÍČ / WRENCH 30 1  

 


 

CHLAZENÍ / COOLING

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 600031742A NÁDRŽ VODNÍ / WATER TNK 1  
2 6000000048 GUMOVÁ ZÁTKA / RUBBER PLUG 1  
3 42110A ČEP / PIN 1  
4 42080A KONZOLA / BRACKET 1  
5 4016001400 HADICE / TUBING 1,5M  
6 3650000001 SPONA / CLASP 1  
7 2933008020 ŠROUB / BOLT M8x20 4  
8 2125000084 PODLOŽKA / WASHER 8,4 4  
9 2934000008 MATICE / NUT M8 2  
10 4014014011 HRDLO SPOJOVACÍ / FAUCES YS 14    
11 40213AA KOLENO S TRYSKOU / ELBOW WITH NOZZLE 2  
12 4014435001 KOHOUT PLASTOVÝ / WATER TAP 1  
13 3651002015 SPONA TRUBKOVÁ / CLIP 2  
14 2933006012 ŠROUB / BOLT M6x12 2  
15 2985000006 MATICE / NUT M6 2  
98 32188A ROZVOD VODY - SADA / WATER DISTRIBUTION - SET 1 RZ122, RZ172
99 32303A ROZVOD VODY - SADA / WATER DISTRIBUTION - SET 1 RZ202

 


 

HLOUBKOMĚR / DEPTH CONTROL

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 42111A KONZOLA / CONSOLE 1  
2 31745A STUPNICE / SCALE 1  
3 40255AA LANKO SE ŠROUBEM BOWDENU / CONTROL CABLE 1  
4 40256A KLADKA / PULLEY 1  
5 3742100601 MAZNICE / GREASE NIPPLE M6 1  
6 2200000004 PRUŽINA / SPRING 1  
7 2220000320 KOLÍK PRUŽNY / PIN 1  
8 40254A ČEP / PIN 1  
9 2125000084 PODLOŽKA / WASHER 8,4 2  
10 2315000008 MATICE / NUT M8 2  

 


 

Nejprodávanější

UCFL205
LOŽISKO / BEARING
3 Dny (>5 ks)
Kód: 3110000209
 
350 Kč
(423,50 Kč včetně DPH)
7033 lozisko bearing
LOŽISKO / BEARING
3 Dny (>5 ks)
Kód: 3110000207
 
350 Kč
(423,50 Kč včetně DPH)
42142A
KRYT / COVER
3 Dny (>5 ks)
Kód: 42142A
 
267 Kč
(323,07 Kč včetně DPH)
31752A
KRYT ZADNÍ / COVER
3 Dny (>5 ks)
Kód: 31752A
 
836 Kč
(1 011,56 Kč včetně DPH)
42085B
HŘÍDEL / SHAFT
3 Dny (>5 ks)
Kód: 42085B
 
369 Kč
(446,49 Kč včetně DPH)
31756A
 
1 905 Kč
(2 305,05 Kč včetně DPH)
32097A
TRUBKA OVLÁDÁNÍ / TUBE
3 Dny (>5 ks)
Kód: 42106A
 
907 Kč
(1 097,47 Kč včetně DPH)
600042374A
CLONA / SHADE
3 Dny (>5 ks)
Kód: 600040173A
 
195 Kč
(235,95 Kč včetně DPH)
7522 zatka plug
ZÁTKA / PLUG
3 Dny (>5 ks)
Kód: 4014085033
 
30 Kč
(36,30 Kč včetně DPH)
7507 spojovaci dil connecting part
SPOJOVACÍ DÍL / CONNECTING PART
3 Dny (>5 ks)
Kód: 6020002141
 
192 Kč
(232,32 Kč včetně DPH)
45 položek celkem
UCFL205
LOŽISKO / BEARING
3 Dny (>5 ks)
423,50 Kč včetně DPH
350 Kč / ks

Ložisko pro řezače spár NTC.

Kód: 3110000209
7033 lozisko bearing
LOŽISKO / BEARING
3 Dny (>5 ks)
423,50 Kč včetně DPH
350 Kč / ks

Ložisko pro řezače spár NTC.

Kód: 3110000207
42142A
KRYT / COVER
3 Dny (>5 ks)
323,07 Kč včetně DPH
267 Kč / ks

Kryt pro řezače spár NTC.

Kód: 42142A
31752A
KRYT ZADNÍ / COVER
3 Dny (>5 ks)
1 011,56 Kč včetně DPH
836 Kč / ks

Kryt pro řezače spár NTC.

Kód: 31752A
42085B
HŘÍDEL / SHAFT
3 Dny (>5 ks)
446,49 Kč včetně DPH
369 Kč / ks

Hřídel podvozku pro řezače spár NTC

Kód: 42085B
31756A
2 305,05 Kč včetně DPH
1 905 Kč / ks

Kryt kotouče pro řezače spár NTC RZ120

Kód: 31756A
32097A
1 097,47 Kč včetně DPH
907 Kč / ks

Trubka ovládání pro řezače spár NTC.

Kód: 42106A
600042374A
CLONA / SHADE
3 Dny (>5 ks)
235,95 Kč včetně DPH
195 Kč / ks

Clona kotouče pro řezače spár NTC.

Kód: 600040173A
7522 zatka plug
ZÁTKA / PLUG
3 Dny (>5 ks)
36,30 Kč včetně DPH
30 Kč / ks

Zátka obdélníková 20x40x2 pro stroje NTC.

Kód: 4014085033
7507 spojovaci dil connecting part
232,32 Kč včetně DPH
192 Kč / ks

Spojovací díl bezpečnostního vypínače pro řezače spár NTC.

Kód: 6020002141
7504 rozpinaci jednotka opening unit
323,07 Kč včetně DPH
267 Kč / ks

Rozpínací jednotka bezpečnostního tlačítka pro řezače spár NTC.

Kód: 6020002139
42132A
KLADKA / PULLEY
3 Dny (>5 ks)
589,27 Kč včetně DPH
487 Kč / ks

Kladka hloubkoměru pro řezače spár NTC.

Kód: 42132A
42446A
KONZOLA / CONSOLE
3 Dny (>5 ks)
574,75 Kč včetně DPH
475 Kč / ks

Konzola hloubkoměru pro řezače spár NTC.

Kód: 42446A
31745B
STUPNICE / SCALE
3 Dny (>5 ks)
521,51 Kč včetně DPH
431 Kč / ks

Stupnice hloubkoměru pro řezače spár NTC.

Kód: 31745B
32301A
KONZOLA / CONSOLE
3 Dny (>5 ks)
692,12 Kč včetně DPH
572 Kč / ks

Držák odtlumených řidítek pro řezače spár NTC.

Kód: 32301A
7453 pruzina spring
PRUŽINA / SPRING
3 Dny (>5 ks)
836,11 Kč včetně DPH
691 Kč / ks

Tažná pružina pro řezače spár NTC.

Kód: 2200000003
31753A
169,40 Kč včetně DPH
140 Kč / ks

Držák pružin pro řezače spár NTC.

Kód: 31753A
42110A
ČEP / PIN
3 Dny (>5 ks)
166,98 Kč včetně DPH
138 Kč / ks

Čep vodní nádrže pro řezače spár NTC.

Kód: 42110A
42080A
289,19 Kč včetně DPH
239 Kč / ks

Držák vodní nádrže pro řezače spár NTC.

Kód: 42080A
600031742A
2 672,89 Kč včetně DPH
2 209 Kč / ks

Vodní nádrž pro řezače spár NTC.

Kód: 600031742A
7393 pouzdro housing
POUZDRO / HOUSING
3 Dny (>5 ks)
95,59 Kč včetně DPH
79 Kč / ks

Pouzdro krytu kotouče pro řezače spár NTC.

Kód: 4014014036
7384 zatka plug
ZÁTKA / PLUG
3 Dny (>5 ks)
12,10 Kč včetně DPH
10 Kč / ks

Zátka trubky pro stroje NTC.

Kód: 4264001324
42139A
211,75 Kč včetně DPH
175 Kč / ks

Podložka brzdy pro řezače spár NTC RZ122, 172, 202.

Kód: 42139A
20497A
6 806,25 Kč včetně DPH
5 625 Kč / ks

Rám pro řezače spár NTC RZ122, 172, 202.

Kód: 20497A
ŘEMENICE
1 360,04 Kč včetně DPH
1 124 Kč / ks

Řemenice pro řezače spár NTC RZ170, 200, 172, 202 - HNANÁ..

Kód: 32008A
ŘEMENICE
ŘEMENICE / PULLEY
3 Dny (>5 ks)
1 367,30 Kč včetně DPH
1 130 Kč / ks

Řemenice pro řezače spár NTC RZ120 a RZ122 - HNANÁ..

Kód: 41902A
31735A
HŘÍDEL / SHAFT
3 Dny (>5 ks)
919,60 Kč včetně DPH
760 Kč / ks

Hřídel kotouče pro řezače spár NTC RZ120, 170, 200, 122, 172, 202.

Kód: 31735A
ŘEMENICE
ŘEMENICE / PULLEY
3 Dny (>5 ks)
1 145,87 Kč včetně DPH
947 Kč / ks

Řemenice pro řezače spár RZ200, RZ200 - HNACÍ - pro palcovou hřídel.

Kód: 32660A
ŘEMENICE
ŘEMENICE / PULLEY
3 Dny (>5 ks)
1 165,23 Kč včetně DPH
963 Kč / ks

Řemenice pro řezače spár RZ200, RZ200 - HNACÍ.

Kód: 32009B
ŘEMENICE
ŘEMENICE / PULLEY
3 Dny (>5 ks)
1 089 Kč včetně DPH
900 Kč / ks

Řemenice pro řezače spár RZ170, RZ172 - HNACÍ.

Kód: 32233B
ŘEMENICE
ŘEMENICE / PULLEY
3 Dny (>5 ks)
1 133,77 Kč včetně DPH
937 Kč / ks

Řemenice pro řezače spár RZ120, RZ122 - HNACÍ.

Kód: 42086A
7186 1 motor engine honda gx390 sc1 cyklon
33 293,15 Kč včetně DPH
27 515 Kč / ks

Motor HONDA GX390 SC1 s cyklonovým předfiltrem.

Kód: 3120010134
7183 motor engine honda gx390 sxq4
30 364,95 Kč včetně DPH
25 095 Kč / ks

Motor HONDA GX390 SXQ4.

Kód: 3120010053
7180 motor engine honda gx270 sxq4
25 387,01 Kč včetně DPH
20 981 Kč / ks

Motor HONDA GX270 SXQ4.

Kód: 3120010032
40213AA
KOLENO / SOCKET L
3 Dny (>5 ks)
342,43 Kč včetně DPH
283 Kč / ks

Koleno s tryskou pro stroje NTC.

Kód: 40213AA
7135 rozbocka y socket y
205,70 Kč včetně DPH
170 Kč / ks
Kód: 4014014011
42121A
312,18 Kč včetně DPH
258 Kč / ks

Trapézový šroub ovládání pro řezače spár NTC.

Kód: 42121A
42103A
PÁKA OVLÁDÁNÍ
3 Dny (>5 ks)
481,58 Kč včetně DPH
398 Kč / ks

Pák ovládání pro řezače spár NTC.

Kód: 42103A
42026A
594,11 Kč včetně DPH
491 Kč / ks

Příruba kotouče s kolíkem pro řezače spár NTC - na vnější stranu kotouče.

Kód: 42026A
31658A
1 069,64 Kč včetně DPH
884 Kč / ks

Příruba kotouče pro řezače spár NTC - na vnitřní stranu kotouče.

Kód: 31658A
UCFL205
LOŽISKO / BEARING
3 Dny (>5 ks)
423,50 Kč včetně DPH
350 Kč / ks

Ložisko pro řezače spár NTC.

Kód: 3110000208
6526 kohout water tap
KOHOUT / WATER TAP
3 Dny (>5 ks)
150,04 Kč včetně DPH
124 Kč / ks

Kohout kropení pro stroje NTC.

Kód: 4014435001
6523 1 zatka vodni nadrze water tank plug
327,91 Kč včetně DPH
271 Kč / ks

Víčko vodní nádrže pro stroje NTC.

Kód: 6000000048
41061A
297,66 Kč včetně DPH
246 Kč / ks

Deflektor výfuku pro motory HONDA.

Kód: 41061A
6430 pouzdro housing
POUZDRO / HOUSING
3 Dny (>5 ks)
106,48 Kč včetně DPH
88 Kč / ks

Pouzdro řídítek pro jednosměrné vibrační desky VD řady ELEGANT.

Kód: 4014014033