Tento E-shop je ve zkušebním provozu, omluvte proto prosím případné nedostatky.

RZ120, RZ170 STARÁ

RZ 120; RZ 170


 

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1   RÁM / FRAME 1  
2   POHON / DRIVE 1  
3   PODVOZEK / UNDERCARRIAGE 1  
4   ŘIDÍTKA / HANDLEBARS 1  
5   OVLÁDÁNÍ / CONTROL 1  
6   CHLAZENÍ / COOLING 1  
7   NAVÁDĚNÍ / COOLING 1  

 


 

RÁM / FRAME

 

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1   RÁM / FRAME 1  
2   NÝT / RIVET 3x8 4  
3   ŠTÍTEK / LABEL 1  

 


 

POHON / DRIVE

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 30249A KRYT KOTOUČE / BLADE COVER 1 RZ 120
2 30067A KRYT KOTOUČE / BLADE COVER 1 RZ 170
3 30085A KRYT ŘEMENICE / BELT PULLEY GUARD 1 RZ 120
5 40160A HŘÍDEL / SHAFT 1 od v.č 3584
6 2270000532 ŘEMENICE I / PULLEY I 1 RZ 120
2270000534 UPÍNACÍ POUZDRO / TAPER LOCK 1
7-1 2270000530 ŘEMENICE I / PULLEY I  1 RZ 170
2270000535 UPÍNACÍ POUZDRO / TAPER LOCK 1
7-2 40162C ŘEMENICE / PULLEY 1 RZ170
8 2270000533 ŘEMENICE II / PULLEY II 1  
2270000534 UPÍNACÍ POUZDRO / TAPER LOCK  
10 40164A PŘÍRUBA I / FLANGE I 1 od v.č 3584
31658A  
11 40165A PŘÍRUBA II / FLANGE II 1  
42026A od v.č 3584
12 40166A POUZDRO / BUSH 1 do v.č.3583
13 40167A KOSTKA / CUBE 2  
14 40168A KOSTKA NAPÍNACÍ / CUBE 1 DO / BY 3.2005
15 40169A PODLOŽKA MOTORU / ENGINE SHIM 2 DO / BY 3.2005
16 40170A ŠROUB NAPÍNACÍ / TIGHTENING BOLT 1 DO / BY 3.2005
17 40171A MATICE / NUT 1  
42028A od v.č 3584
18 40172A PODLOŽKA / WASHER 1 DO / BY 4.2004
19 40173A CLONA / ORIFICE PLATE 1  
21   ŠROUB / BOLT M6x12 1  
22   ŠROUB / BOLT M8x10 4  
23   ŠROUB / BOLT M8x25 1  
24   ŠROUB / BOLT M12x40 4  
25   ŠROUB / BOLT M10x45 4  
26   ŠROUB / BOLT M6x16 1 DO / BY 4.2004
27   MATICE / NUT M12 1  
28   MATICE / NUT M6 2 DO / BY 3.2002
29   ŠROUB / BOLT M6x30 1 DO / BY 3.2002
30   PODLOŽKA / WASHER 6,4 3 DO / BY 3.2002
31   PODLOŽKA / WASHER 8,4 4  
32 2256287725 PERO / KEY 1  
33   PODLOŽKA / WASHER 13 9  
34   PODLOŽKA / WASHER 12 4  
35   PODLOŽKA / WASHER 10 1  
36   PODLOŽKA / WASHER 12 9  
38 3120010011 ČEP / PIN 1  
40 2256287760 PERO / KEY 1  
41 součást motoru PERO / KEY 1  
42 3110000206 LOŽISKO / BEARING 2  
43 3742100601 MAZNICE / GREASE NIPPLE 1  
44 3120010032 MOTOR / ENGINE HONDA GX270 1  
45 3120010033 MOTOR / ENGINE HONDA GX390 1  
47   KOTOUČ / BLADE Ø350 1  
48   KOTOUČ / BLADE Ø450 1  
49 3120010009
3509000000
3509000002
BOWDENOVÝ OVLADAČ / CONTROLER 1 DO / BY 3.2002
50 4080000775 KLÍNOVÝ ŘEMEN / V-BELT 3 RZ 120 V.Č. 0-83
4080000763 RZ 170 V.Č. 84-829
4080000775 RZ 170 V.Č. 830-
4080000763 RZ 170 V.Č. 2227-
51 40040A KRYT I / COVER I 1 DO / BY 3.2002
52 40041A KRYT II / COVER II 1 DO / BY 3.2002

 


 

PODVOZEK / UNDERCARRIAGE

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 30074A RÁM / FRAME 1  
5 40358A ROZPĚRNÉ POUZDRO / DISTANCE BUSH 2  
6 40359A ROZPĚRNÉ POUZDRO / DISTANCE BUSH 2  
7 40360A ROZPĚRNÉ POUZDRO / DISTANCE BUSH 6  
8 40361A ROZPĚRNÉ POUZDRO / DISTANCE BUSH 2  
10   ŠROUB / BOLT M12x35 4  
11   MATICE / NUT M12 4  
12   PODLOŽKA / WASHER 13 8  
13   PODLOŽKA / WASHER 12 4  
14 3110006003 LOŽISKO / BEARING 8  
15 3110000204 LOŽISKO / BEARING 2  
16 4102503507 GUFERO / OIL SEALING 8  
17 3180180203 KOLO / WHEEL 2  
18 3180180204 KOLO / WHEEL 2  
19 30073B KOLO KOMPLET / WHEEL COMPLETE Ø170 2  
20 30073C KOLO KOMPLET / WHEEL COMPLETE Ø100 2  
  4260045210 ŠROUB BRZDY / BRAKE BOLT M10x40 1  
  40273A PODLOŽKA S MATICÍ / WASHER WITH NUT 1  

 


 

ŘIDÍTKA / HANDLEBARS

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 30076A ŘIDÍTKA / HANDLEBARS 1  
2 4014014013 RUKOJEŤ / GRIP 2  
3 4260000210 ŠROUB / BOLT 2  

 


 

OVLÁDÁNÍ / CONTROL

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
0 30077A OVLÁDÁNÍ HLOUBKY ŘEZU / CUTTING DEPTH CONTROL 1  
1 40183A TRUBKA / PIPE 1 RZ120
40183B RZ170
2 40188A PÁKA / LEVER 1  
4 40354A POUZDRO / BUSH 1  
5 40192A ŠROUB / BOLT 1  
6   ŠROUB / BOLT M10x80 1  
9   ŠROUB / BOLT M10x35 2  
  ŠROUB / BOLT M10x40 2  
10   MATICE / NUT M10 4  
11   PODLOŽKA / WASHER 10,5 6  
12   PODLOŽKA / WASHER 10,5 2  
13   PODLOŽKA / WASHER 10 2  
14 40982A ČEP / PIN 1  
15   ZÁVLAČKA / SPLIT PIN 3,2x25 2  
16 2148106030 KOLÍK / PIN 6x30 1  
20 3742100801 MAZNICE / GREASE NIPPLE 8x30 1  
21 3110000207 LOŽISKO / BEARING 1  
22 4260004010 RUKOJEŤ / HANDLE 1  
  40255AA LANKO OVLÁDACÍ / CONTROL CABLE 1  

 


 

CHLAZENÍ / COOLING

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 31782A DRŽÁK KANYSTRU / WATER TANK HOLDER 1  
2 40199A ŠROUB / BOLT 1  
3 40201A MATICE / NUT 1  
7   ŠROUB / BOLT M6x12 1  
8   MATICE / NUT M6 1  
9   PODLOŽKA / WASHER 12 1  
10   OBJÍMKA / SLEEVE 8 DO / BY 7.2001
11 3815232003 RYCHLOSPOJKA / FAST COUPLING 1  
12 4014435001 KOHOUT / WATER TAP 1  
13 4014014011 ROZBOČKA YS 14 / BREECHES PIECE YS 14 1  
14 40213AA KOLENO S TRYSKOU / ELBOW WITH NOZZLE 2  
15 3651002015 SPONA TRUBKOVÁ / TUBE CLIP 1  
16 3815232503 SPOJOVACÍ SÍL / CONNECTION PIECE 1  
17 3815232003 RYCHLOSPOJKA / FAST COUPLING 1  
20 4016001401 HADICE / HOSE 270mm 1  
21 4016001401 HADICE / HOSE 170mm 1  
22 4016001401 HADICE / HOSE 300mm 2  
23 600040412A PODLOŽKA / WASHER 12 1  
24 42162A KANYSTR S RYCHLOSPOJKOU / WATER TANK WITH FAST COUPLING 1  
25 30078D PŘÍDRŽNÝ PÁS / FASTENING BELT 1  
26 40413A MATICE / NUT 1  
  30118A CHLAZENÍ SESTAVA / COOLING SET
(poz.7,8,9,11,12,13,14,15,16,20,21,22,26)
1  

 


 

NAVÁDĚNÍ / GUIDE

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 40206A ŠROUB / BOLT 1  
    PODLOŽKA / WASHER 12 1  
4 40204A RAMENO / ARM 1  
5   KLADKA / ROLLER 1 DO / BY 10.2000
6   PODLOŽKA I / WASHER I 2 DO / BY 10.2000
7 40211A PODLOŽKA II / WASHER II 1  
8 40212A MATICE / NUT 1  
12   ŠROUB / BOLT M10x80 1 DO / BY 10.2000
13   MATICE / NUT M10 3 DO / BY 10.2000
14   PODLOŽKA / WASHER 10,5 3 DO / BY 10.2000
17   PRUŽINA / SPRING 1 DO / BY 10.2000
18 4260000208 ŠROUB / BOLT M8x30 1  
    PODLOŽKA / WASHER 8 1  
    PODLOŽKA / WASHER 8,5 1  

 


 

PŘÍSLUŠENSTVÍ / ACCESSORIES

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 40275C KLÍČ PŘÍRUBY / SPANNER OD FLANGE 1  
2 7640000036 KLÍČ / SPANNER 1  
4 40408A KLÍČ SVÍČKY / SPANNER OF SPARKING PLUG 1  
7 4014014018 HRDLO / SOCKET 1  
  4016001308 HADICE / HOSE 500mm 1  
8 4015000060 ŠŇŮRA PLETENÁ / BRAIDED CORD 1,5m 1  

 

 


 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení