Tento E-shop je ve zkušebním provozu, omluvte proto prosím případné nedostatky.

NT59

VIBRAČNÍ PĚCH NT59 - KATALOG ND

NT59


 

RÁM / FRAME

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 11307 RUKOJEŤ / GUIDING HANDLE 1  
2 11210 PALIVOVÁ NÁDRŽ / FUEL TANK 1  
3 10018 PODLOŽKA / PODLOŽKA / WASHER M8 Din 127 2  
4 10025 ŠROUB / BOLT M8x25 Din 912 6  
5 11213 KRYT / COVER 1  
6 31851 VÍČKO PALIVOVÉ NÁDRŽE / FUEL TANK CAP 1  
7 10162 ŠROUB / BOLT M5x12 Din 966 2  
8 12152 PÁKA PLYNU / THROTTLE LEVER 1  
9 37055 LANKO PLYNU / THROTTLE CABLE 1  
10 10190 MATICE / NUT M8 Din 6923 4  
11 10178 ŠROUB / BOLT M8x12 Din 6921 4  
12 6010001327 PALIVOVÝ FILTR / FUEL FILTER 1  
13 32101 PALIVOVÝ VENTIL / FUEL VALVE 1  
14 11311 GUMOKOV / SHOCKMOUNT 2  
15 86298 GUMOKOV / SHOCKMOUNT 2  
16 - - -  
17 10189 ŠROUB / BOLT Din 6921 4  
18 10178 ŠROUB / BOLT M8x12 Din 6921 4  
19 11313 PŘEPRAVNÍ VÁLEČEK / ROLLER 1  
20 11539 GUMOKOV / SHOCKMOUNT 2  
21 10028 MATICE / NUT M6 Din 985 4  
22 10161 ŠROUB / BOLT M6x20 Din 912 4  
23 11321 GUMOKOV / SHOCKMOUNT 1  

 


 

KLIKOVÁ SKŘÍŇ / CRANKCASE

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 37479 JEHLOVÉ LOŽISKO / NEEDLE ROLLER / BEARING 1  
2 44093 POJISTNÝ KROUŽEK / POJISTNÝ KROUŽEK Din 472 1  
3 37338 LOŽISKO / BEARING 1  
4 44082 POJISTNÝ KROUŽEK / POJISTNÝ KROUŽEK 1  
5 11324 KLIKA / CRANKGEAR 1  
6 11334 OJNICE / CONNECTION ROD 1  
7 37330 LOŽISKO / LOŽISKO / BEARING 1  
8 44083 POJISTNÝ KROUŽEK / POJISTNÝ KROUŽEK Din 472 1  
9 44088 POJISTNÝ KROUŽEK / POJISTNÝ KROUŽEK Din 471 1  
10 31490 POUZDRO / BUSHING 1  
11 10157 KOLÍK / TAPEND 6  
12 10186 ŠROUB / BOLT 6  
13 - SYLIKON / SYLICON -  
14 20626 KRYT / COVER 1  
15 35855 HŘÍDEL SPOJKY / CLUTCH SHAFT 1 GX100 
15 35855K HŘÍDEL SPOJKY / CLUTCH SHAFT 1 GXR120
16 10174 ŠROUB / BOLT 1  
17 11548 MOTOR / ENGINE GXR120 1  
18 37476 TĚSNĚNÍ / SEAL 1  
19 10191 MATICE / NUT M10 Din 6921 4  
20 10188 ŠROUB / BOLT 2  
21 11317 KRYT / COVER (below) 1  
22 11318 KRYT / COVER (carb) 1  
23 11319 KRYT / COVER (exhaust) 1  
24 44521 SPONA / CLAMP 2  
25 11264 MĚCH / BELLOW 1  

 


 

KLIKOVÁ SKŘÍŇ 1 / CRANKCASE 1

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 10122 ŠROUB / BOLT M12x55 Din 912 4  
2 20633 KRYT / COVER 1  
3 10178 ŠROUB / BOLT M8x12 Din 6921 1  
4 10164 ŠROUB / BOLT M6x12 Din 912 3  
5 37475 LOŽISKO / BEARING KRYT / COVER 1  
6 37476 TĚSNĚNÍ / GASKET 1  
7 35845 SPOJKA / CLUTCH 1  
8 44010 POJISTNÝ KROUŽEK 2  
9 20637 GUFERO / SHAFT SEAL 1  
10 20636 LOŽISKO / BEARING 1  
11 20638 BUBEN SPOJKY / CLUTCH DRUM 1  
12 37343 LOŽISKO / BEARING 1  
13 44082 POJISTNÝ KROUŽEK Din 472 1  
14 44078 GUFERO / SHAFT SEAL 1  
15 37338 LOŽISKO / BEARING 1  
16 44093 POJISTNÝ KROUŽEK Din 472 1  

 

 


 

PRUŽINOVÝ VÁLEC / SPRING CYLINDER

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 44095 POJISTNÝ KROUŽEK / SEEGERRING 1  
2 44096 PODLOŽKA / WASHER 1  
3 11540 PÍSTNÍ ČEP / PISTON PIN 1  
4 11310 PÍSTNÍ TYČ / RAM 1  
5 44521 SPONA MĚCHU / CLAMP BELLOW 2  
6 44140 SADA PRUŽINOVÉHO VÁLCE / SPRING CYLINDER KIT 1  
7/8 11971 OLEJOZNAK / SIGHT GLASS 1  
9 43510 O-KROUŽEK / O-RING 125x5 1  
10 20661 POUZDRO / BUSHING 1  
11 12005 DORAZ / STOPPER 1  
12 11185 PRUŽINA / SPRING 2  
13 11355 PÍST / PISTON 1  
14 44067 PODLOŽKA / PODLOŽKA / WASHER M22 Din127 1  
15 44070 MATICE / NUT M22x1,5 Din 934 1  
16 31497 DORAZ / STOPPER 1  
17 31525 KRYT / COVER 1  
18 10133 ŠROUB / BOLT M8x20 Din 7991 6  

 


 

PATKA PĚCHU / RAMSHOE

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 10077 ŠROUB / BOLT M12x100 Din 7991 2  
2 10075 ŠROUB / BOLT M12x80 Din 7991 2  
3 40351YA PATKA PĚCHU / RAM SHOE 28cm 1  
4 44142 SADA PRUŽINOVÉHO VÁLCE / SPRING CYLINDER KIT 1  
5 10045 POJISTNÝ KROUŽEK Din 127 4  
6 10044 MATICE / NUT M12 Din 125 4  

 


 

Nejprodávanější

SILENTBLOK / SHOCKMOUNT
SILENTBLOK / SHOCKMOUNT
3 Dny (>5 ks)
Kód: 8200086298
 
435 Kč / ks
(526,35 Kč včetně DPH)
LOŽISKO / BEARING
LOŽISKO / BEARING
3 Dny (4 ks)
Kód: 8200037479
 
850 Kč / ks
(1 028,50 Kč včetně DPH)
LOŽISKO OZUBENÉHO KOLA / BEARING
LOŽISKO OZUBENÉHO KOLA / BEARING
3 Dny (4 ks)
Kód: 8200037338
 
838 Kč / ks
(1 013,98 Kč včetně DPH)
SPOJOVACÍ HŘÍDEL / CLUTCH SHAFT GX100
 
1 193 Kč / ks
(1 443,53 Kč včetně DPH)
KRYT PŘEVODOVKY / COVER
KRYT PŘEVODOVKY / COVER
3 Dny (1 ks)
Kód: 8200020626
 
1 200 Kč / ks
(1 452 Kč včetně DPH)
PÍSTNÍ TYČ / RAM
PÍSTNÍ TYČ / RAM
3 Dny (2 ks)
Kód: 5000011310
 
5 768 Kč / ks
(6 979,28 Kč včetně DPH)
SPONA / CLAMP NTC NT59
SPONA / CLAMP NTC NT59
Na dotaz
Kód: 5000044521
 
525 Kč / ks
(635,25 Kč včetně DPH)
MĚCH / BELLOW NTC NT59
MĚCH / BELLOW NTC NT59
Na dotaz
Kód: 82000011264
 
3 200 Kč / ks
(3 872 Kč včetně DPH)
PALIVOVÁ NÁDRŽ / FUEL TANK
PALIVOVÁ NÁDRŽ / FUEL TANK
Na dotaz
Kód: 8200011210
 
1 550 Kč / ks
(1 875,50 Kč včetně DPH)
ZÁVITOVÁ SPOJKA / TAPEND
ZÁVITOVÁ SPOJKA / TAPEND
3 Dny (>5 ks)
Kód: 8200010157
 
80 Kč / ks
(96,80 Kč včetně DPH)
24 položek celkem

Cena

807708
1807708
PÍSTNÍ TYČ / RAM
PÍSTNÍ TYČ / RAM
3 Dny (2 ks)
6 979,28 Kč včetně DPH
5 768 Kč / ks

Pístní tyč pro vibrační pěchy NTC. 

Kód: 5000011310
SPONA / CLAMP NTC NT59
635,25 Kč včetně DPH
525 Kč / ks

Spona měchu pro vibrační pěchy NTC NT59.

Kód: 5000044521
MĚCH / BELLOW NTC NT59
3 872 Kč včetně DPH
3 200 Kč / ks

Měch pro vibrační pěchy NTC NT59.

Kód: 82000011264
ZÁVITOVÁ SPOJKA / TAPEND
96,80 Kč včetně DPH
80 Kč / ks

Závitová spojka - šteft- pro vibrační pěchy NTC. 

Kód: 8200010157
SADA PRUŽIN / SPRING KIT
2 284,48 Kč včetně DPH
1 888 Kč / ks

Sada pružin pro vibrační pěchy NTC. Potřeba 2 sady na stroj. 

Kód: 8200011185
PALIVOVÁ NÁDRŽ / FUEL TANK
1 875,50 Kč včetně DPH
1 550 Kč / ks

Palivová nádrž pro vibrační pěchy NTC. 

Kód: 8200011210
KRYT / COVER
KRYT / COVER
3 Dny (2 ks)
2 807,20 Kč včetně DPH
2 320 Kč / ks

Kryt rámu pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N, NT68

Kód: 8200011213
SILENTBLOK / SHOCKMOUNT
447,70 Kč včetně DPH
370 Kč / ks

Pomocný silentblok rámu pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N, NT68.

Kód: 8200011311
VÁLEC / ROLLER
VÁLEC / ROLLER
3 Dny (3 ks)
635,25 Kč včetně DPH
525 Kč / ks

Přepravní válec na rám vibračních pěchů NTC NT59, NT65N, NT68.

Kód: 8200011313
OJNICE / CONNECTION ROD
6 688,88 Kč včetně DPH
5 528 Kč / ks

Ojnice pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N, NT68

Kód: 8200011334
SILENTBLOK / SHOCKMOUNT
1 488,30 Kč včetně DPH
1 230 Kč / ks

Hlavní gumokov rámu pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N, NT68

Kód: 8200011539
PÁKY PLYNU NT / THROTTLE LEVER
1 089 Kč včetně DPH
900 Kč / ks

Ovládací páka plynu pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65, NT65N, NT68

Kód: 8200012152
KRYT PŘEVODOVKY / COVER
1 452 Kč včetně DPH
1 200 Kč / ks

Kryt převodovky pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N.

Kód: 8200020626
VÁLEC SPOJKY / CLUTCH DRUMM
5 348,20 Kč včetně DPH
4 420 Kč / ks

Válec (buben) spojky pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N, NT68.

Kód: 8200020638
KRYT / COVER
KRYT / COVER
3 Dny (3 ks)
3 317,82 Kč včetně DPH
2 742 Kč / ks

Kryt - madlo spodní části nohy pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65, NT65N, NT68.

Kód: 8200031525
VÍČKO NÁDRŽE / TANK CAP
629,20 Kč včetně DPH
520 Kč / ks

Víčko nádrže pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N, NT68

Kód: 8200031851
KOHOUT PALIVOVÝ NT / FUEL VALVE
544,50 Kč včetně DPH
450 Kč / ks

Palivový kohout pro vibrační pěch NTC NT65N.

Kód: 8200032101
SPOJOVACÍ HŘÍDEL / CLUTCH SHAFT GX100
1 443,53 Kč včetně DPH
1 193 Kč / ks

Spojovací hřídel pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N. POZOR - pouze pro stroje s motorem HONDA GX100

Kód: 8200035855
LANKO PLYNU NT / THROTTLE CABEL
229,90 Kč včetně DPH
190 Kč / ks

Lanko plynu včetně bowdenu pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65, NT65N a NT68

Kód: 8200037055
LOŽISKO OZUBENÉHO KOLA / BEARING
1 013,98 Kč včetně DPH
838 Kč / ks

Ložisko kliky - ozubeného kola pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200037338
TĚSNĚNÍ / SEAL
TĚSNĚNÍ / SEAL
3 Dny (>5 ks)
464,64 Kč včetně DPH
384 Kč / ks

Těsnění pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N, NT68

Kód: 8200037476
LOŽISKO / BEARING
LOŽISKO / BEARING
3 Dny (4 ks)
1 028,50 Kč včetně DPH
850 Kč / ks

Jehlové ložisko do skříně převodovky pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200037479
SADA PRUŽINOVÝCH VÁLCŮ / SPRING CYLINDER KIT
9 326,68 Kč včetně DPH
7 708 Kč / ks

Sada pružinových válců - noha - pro vibrační pěchy NTC NT65N, NT68

Kód: 8200044142
SILENTBLOK / SHOCKMOUNT
526,35 Kč včetně DPH
435 Kč / ks

Pomocný silentblok rámu pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200086298