Tento E-shop je ve zkušebním provozu, omluvte proto prosím případné nedostatky.

NT68

VIBRAČNÍ PĚCH NTC NT68 - KATALOG ND

 

NT68


 

RÁM / FRAME

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 11320 RÁM / FRAME 1 GUIDING HANDLE
2 11210 NÁDRŽ PALIVA / FUEL TANK 1 FUEL TANK
3 11213 KRYT / COVER 1 COVER
4 11539 GUMOKOV / SHOCKMOUNT 2 SHOCKMOUNT
5 11312 ZÁVĚSNÝ HÁK / LIFTING HOOK 1 LIFTING HOOK
6 86298 GUMOKOV / SHOCKMOUNT 2 SHOCKMOUNT
7 11311 GUMOKOV / SHOCKMOUNT 2 SHOCKMOUNT
8 10205 ŠROUB / BOLT M10x25 4 BOLT M10x25
9 10186 ŠROUB  / BOLT M8x20 4 BOLT M8x20
10 10190 MATICE / NUT M8 4 NUT M8
11 -      
12 10025 ŠROUB / BOLT M8x25 4 BOLT M8x25
13 10178 ŠROUB / BOLT M8x12 4 BOLT M8x12
14 10016 ŠROUB / BOLT M8x25 2 BOLT M8x25
15 31851 VÍČKO NÁDRŽE / TANK CAP 1 TANK CAP
16 11313 VÁLEC / ROLLER 1 ROLLER
17 6010001327 PALIVOVÝ FILTR / FUEL FILTER 1 FUEL FILTR
18 37055 TÁHLO OVLÁDACÍ / THROTTLE CABLE 1 THROTTLE CABLE
19 10161 ŠROUB / BOLT M6x20 4 BOLT M6x20
20 10028 MATICE / NUT M6 4 NUT M6
21 12152 PÁKA OVLÁDÁNÍ / THROTTLE LEVER 1 THROTTLE LEVER
22 10162 ŠROUB / BOLT M5x12 2 BOLT M5x12
  32101 PALIVOVÝ VENTIL / FUEL VALVE 1 FUEL VALVE

 


 

KLIKOVÁ SKŘÍŇ / CRANKCASE

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 37476 TĚSNĚNÍ / SEAL 1 SEALING
2 37475 KRYT / COVER 1 COVER
3 2912006012 ŠROUB / BOLT M6x12 3 SCREW M6x12
4 20638 VÁLEC SPOJKY / CLUTCH DRUM 1 CLUTCH DRUM
5 37343 LOŽISKO / BEARING 1 BEARING
6 44078 UZÁVĚR / SEAL 1 SEAL
7 44082 POJISTNÝ KROUŽEK / RETAINING RING 1 RETAINING RING
8 37338 LOŽISKO / BEARING 1 BEARING
9 44093 POJISTNÝ KROUŽEK / RETAINING RING 1 RETAINING RING
10 20636 LOŽISKO / BEARING 1 BEARING
11 20637 UZÁVĚR / SEAL 1 SEAL
12 44010 POJISTNÝ KROUŽEK / RETAINING RING 2 RETAINING RING
13 35845 SPOJKA ODSTŘEDIVÁ / CLUTCH 1 CENTRIFUGAL CLUTCH
14 10178 ŠROUB / BOLT 1 SCREW
15 20639 KRYT / COVER 1 COVER
16 2912012050 ŠROUB / BOLT M12x50 4 SCREW M12x50

 

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 20628 SKŘÍŇ / CRANKCASE 1 CRANKCASE
2 10157 ČEP / TAPEND 4 TAPEND
3 37479 JEHLOVÉ LOŽISKO / NEEDLE BEARING 1 NEEDLE BEARING
4 44093 PRUŽNÁ PODLOŽKA / LOCK WASHER 1 LOCK WASHER
5 37338 LOŽISKO / BEARING 1 BEARING
6 44082 PRUŽNÁ PODLOŽKA / LOCK WASHER 1 LOCK WASHER
7 11328 OZUBENÉ KOLO / GEAR WHEEL 1 GEAR WHEEL
8 11334 OJNICE / CONNECTING ROD 1 CONNECTING ROD
9 37335 LOŽISKO / BEARING 1 BEARING
10 44083 PRUŽNÁ PODLOŽKA / LOCK WASHER 1 LOCK WASHER
11 44088 PRUŽNÁ PODLOŽKA / LOCK WASHER 1 LOCK WASHER
12 - TĚSNĚNÍ / SEAL 1 SILICONE
13 20625 DESKA / PLATE 1 PLATE
14 10187 ŠROUB / ŠROUU M8x25 1 SCREW M8x25
15 10091 MATICE / NUT M10 4 NUT M10
16 10062 PODLOŽKA / WASHER 5 WASHER
17 10031 MATICE / NUT M10 4 NUT
18 37476 TĚSNĚNÍ / SEAL 1 SILICONE
19 35841 ŠROUB / BOLT M10x30 1 SCREW MF10x30
20 -   - -
21 35848 ŠROUB / BOLT M10x40 1 SCREW MF10x40
22 31490 POUZDRO / BUSHING 1 BUSHING
23 35857 HŘÍDEL / SHAFT 1 SHAFT
24 10229 ŠROUB / BOLT M10x45 3 SCREW MF10x45
25 10230 ŠROUB / BOLT M10x75 1 SCREW MF10x75
26 11551 MOTOR / ENGINE HONDA GX120 1 ENGINE GX120
27 20629 KRYT COVER 1 COVER
28 44520 SPONA / CLAMP 2 CLAMP
29 11224 MĚCH / BELLOW 1 BELLOW

 


 

PRUŽINOVÝ MECHANISMUS / SPRING CYLINDER

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 44095 POJISTNÝ KROUŽEK / RETAINING RING 1 RETAINING RING
2 44096 PODLOŽKA / WASHER 1 RING
3 31540 KOLÍK / PISTON 1 PISTON
4 11310 PÍST / RAM 1 RAM
5 44520 SVĚRKA / CLAMP 2 CLAMP
6 44142 VÁLEC PRUŽIN / SPRING CYLINDER 1 SPRING CYLINDER KIT
7/8 11971 OLEJOZNAK SIGHT GLASS 1 SIGHT GLASS
9 43510 O-KROUŽEK / O-RING 1 O-RING
10 20661 POUZDRO / BUSHING 1 BUSHING
11 12005 DORAZ / STOPPER 1 STOPPER
12 11185 PRUŽINA / SPRING 2 SPRING
13 11355 PÍST / PISTON 1 PISTON
14 44067 PODLOŽKA / WASHER 1 RING
15 44070 MATICE / NUT M22 1 NUT M22
16 31497 DORAZ / STOPPER 1 STOPPER
17 31522 KRYT / COVER 1 COVER
18 10133 ŠROUB / BOLT M8x20 6 SCREW M8x20

 


 

PATKA PĚCHU / RAMMER SHOE

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 2799112120/1 ŠROUB / BOLT M12x120 2
2 2799112100/1 ŠROUB / BOLT M12x100 2
3 40351YA PATKA / RAM SHOE 1
4 44142 VÁLEC PRUŽIN / SPRING CYLINDER 1
5 2125000013 PODLOŽKA / WASHER Din 125 4
6 2985000012 MATICE / NUT M12 4

 


 

Nejprodávanější

5674 sada pruzin spring kit
SADA PRUŽIN / SPRING KIT
3 Dny (>5 ks)
Kód: 8200011185
 
1 888 Kč
(2 284,48 Kč včetně DPH)
5698 spona clamp ntc nt65 nt65n nt68
SPONA / CLAMP NTC NT65, NT65N, NT68
3 Dny (5 ks)
Kód: 8200044520
 
525 Kč
(635,25 Kč včetně DPH)
5635 1 paky plynu nt throttle lever
PÁKA PLYNU NT / THROTTLE LEVER
3 Dny (>5 ks)
Kód: 8200012152
 
900 Kč
(1 089 Kč včetně DPH)
DIN 127
PODLOŽKA / WASHER DIN127 Ø22
Na dotaz
Kód: 8200044067
 
20 Kč
(24,20 Kč včetně DPH)
DIN 472
POJISTNÝ KROUŽEK / RETAINING RING DIN 472
3 Dny (4 ks)
Kód: 8200044010
 
50 Kč
(60,50 Kč včetně DPH)
DIN 912
ŠROUB / BOLT DIN 912 M12x50
3 Dny (>5 ks)
Kód: 2912012050
 
24 Kč
(29,04 Kč včetně DPH)
5824 lozisko bearing
LOŽISKO / BEARING
3 Dny (>5 ks)
Kód: 8200037343
 
500 Kč
(605 Kč včetně DPH)
5821 tesneni shaft seal
TĚSNĚNÍ / SHAFT SEAL
3 Dny (3 ks)
Kód: 8200044078
 
355 Kč
(429,55 Kč včetně DPH)
5818 pistni cep piston pin
PÍSTNÍ ČEP / PISTON PIN
3 Dny (2 ks)
Kód: 8200031540
 
850 Kč
(1 028,50 Kč včetně DPH)
5815 kryt prevodovky cover
KRYT PŘEVODOVKY / COVER
3 Dny (3 ks)
Kód: 8200020639
 
3 250 Kč
(3 932,50 Kč včetně DPH)
42 položek celkem
5674 sada pruzin spring kit
2 284,48 Kč včetně DPH
1 888 Kč / ks

Sada pružin pro vibrační pěchy NTC. Potřeba 2 sady na stroj. 

Kód: 8200011185
5698 spona clamp ntc nt65 nt65n nt68
635,25 Kč včetně DPH
525 Kč / ks

Spona měchu pro vibrační pěchy NTC NT65, NT65N, NT68.

Kód: 8200044520
5635 1 paky plynu nt throttle lever
1 089 Kč včetně DPH
900 Kč / ks

Ovládací páka plynu pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65, NT65N, NT68

Kód: 8200012152
DIN 127
24,20 Kč včetně DPH
20 Kč / ks

Podložka pružin pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200044067
DIN 472
60,50 Kč včetně DPH
50 Kč / ks
Kód: 8200044010
DIN 912
29,04 Kč včetně DPH
24 Kč / ks
Kód: 2912012050
5824 lozisko bearing
LOŽISKO / BEARING
3 Dny (>5 ks)
605 Kč včetně DPH
500 Kč / ks

Ložisko uložení spojkového válce v převodovce pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N, NT68.

Kód: 8200037343
5821 tesneni shaft seal
429,55 Kč včetně DPH
355 Kč / ks

Těsnění (gufero) pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200044078
5818 pistni cep piston pin
1 028,50 Kč včetně DPH
850 Kč / ks

Pístní čep pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200031540
5815 kryt prevodovky cover
3 932,50 Kč včetně DPH
3 250 Kč / ks

Přední kryt převodovky pro vibrační pěchy NTC NT65N, NT68.

Kód: 8200020639
5812 tesneni shaft seal
338,80 Kč včetně DPH
280 Kč / ks

Hřídelové těsnění (gufero) do spojkového válce pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200020637
5809 lozisko bearing
LOŽISKO / BEARING
Na dotaz (>5 ks)
546,92 Kč včetně DPH
452 Kč / ks

Ložisko do spojkového válce pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200020636
5806 pouzdro bushing
POUZDRO / BUSHING
3 Dny (4 ks)
490,05 Kč včetně DPH
405 Kč / ks

Pouzdro ojnice pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200031490
5803 olejoznak sight glass
356,95 Kč včetně DPH
295 Kč / ks

Olejoznak pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200011971
O KROUŽEK
O-KROUŽEK / O-RING
3 Dny (>5 ks)
275,88 Kč včetně DPH
228 Kč / ks

O-kroužek pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200043510
DIN 472
29,04 Kč včetně DPH
24 Kč / ks

Pojistný kroužek pro vibrační pěchy NTC,

Kód: 8200044093
DIN 471
29,04 Kč včetně DPH
24 Kč / ks

Pojistný kroužek pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200044088
DIN 472
31,46 Kč včetně DPH
26 Kč / ks

Pojistný kroužek pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200044083
DIN 472
107,69 Kč včetně DPH
89 Kč / ks

Pojistný kroužek pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200044082
5785 spojka clutch
SPOJKA / CLUTCH
3 Dny (5 ks)
4 549,60 Kč včetně DPH
3 760 Kč / ks

Odstředivá spojka pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200035845
5782 pouzdro bushing
POUZDRO / BUSHING
3 Dny (2 ks)
1 183,38 Kč včetně DPH
978 Kč / ks

Pouzdro poz.10

Kód: 8200020661
5779 doraz stopper
DORAZ / STOPPER
3 Dny (2 ks)
429,55 Kč včetně DPH
355 Kč / ks

Vrchni doraz (na straně převodovky) pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200012005
5776 doraz stopper
DORAZ / STOPPER
3 Dny (1 ks)
508,20 Kč včetně DPH
420 Kč / ks

Spodní doraz (na straně patky) pro vibrační pěchy NTC. 

Kód: 8200031497
5734 silentblok shockmount
526,35 Kč včetně DPH
435 Kč / ks

Pomocný silentblok rámu pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200086298
5731 lozisko bearing
LOŽISKO / BEARING
3 Dny (3 ks)
1 028,50 Kč včetně DPH
850 Kč / ks

Jehlové ložisko do skříně převodovky pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200037479
5728 lozisko ozubeneho kola bearing
1 013,98 Kč včetně DPH
838 Kč / ks

Ložisko kliky - ozubeného kola pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200037338
5725 lozisko klikoveho mechanismu bearing
592,90 Kč včetně DPH
490 Kč / ks

Ložisko do ojnice pro vibrační pěchy NTC

Kód: 8200037335
5701 pistni tyc ram
PÍSTNÍ TYČ / RAM
3 Dny (2 ks)
6 979,28 Kč včetně DPH
5 768 Kč / ks

Pístní tyč pro vibrační pěchy NTC. 

Kód: 8200011310
5686 palivova nadrz fuel tank
1 875,50 Kč včetně DPH
1 550 Kč / ks

Palivová nádrž pro vibrační pěchy NTC. 

Kód: 8200011210
5683 zavitova spojka tapend
96,80 Kč včetně DPH
80 Kč / ks

Závitová spojka - šteft- pro vibrační pěchy NTC. 

Kód: 8200010157
5680 kryt cover
KRYT / COVER
3 Dny (2 ks)
3 317,82 Kč včetně DPH
2 742 Kč / ks

Kryt - madlo spodní části nohy pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65, NT65N, NT68.

Kód: 8200031525
5677 sada pruzinovych valcu spring cylinder kit
9 326,68 Kč včetně DPH
7 708 Kč / ks

Tělo nohy pěchu - pro vibrační pěchy NTC NT65N, NT68

Kód: 8200044142
5671 tesneni seal
TĚSNĚNÍ / SEAL
3 Dny (>5 ks)
464,64 Kč včetně DPH
384 Kč / ks

Těsnění pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N, NT68

Kód: 8200037476
5668 valec roller
VÁLEC / ROLLER
3 Dny (2 ks)
635,25 Kč včetně DPH
525 Kč / ks

Přepravní válec na rám vibračních pěchů NTC NT59, NT65N, NT68.

Kód: 8200011313
5665 silentblok shockmount
447,70 Kč včetně DPH
370 Kč / ks

Pomocný silentblok rámu pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N, NT68.

Kód: 8200011311
5659 vicko nadrze tank cap
629,20 Kč včetně DPH
520 Kč / ks

Víčko nádrže pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N, NT68

Kód: 8200031851
5656 kryt cover
KRYT / COVER
3 Dny (3 ks)
2 807,20 Kč včetně DPH
2 320 Kč / ks

Kryt rámu pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N, NT68

Kód: 8200011213
5653 ojnice connection rod
6 688,88 Kč včetně DPH
5 528 Kč / ks

Ojnice pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N, NT68

Kód: 8200011334
5650 valec spojky clutch drumm
5 348,20 Kč včetně DPH
4 420 Kč / ks

Válec (buben) spojky pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N, NT68.

Kód: 8200020638
5644 1 kohout palivovy nt fuel valve
544,50 Kč včetně DPH
450 Kč / ks

Palivový kohout pro vibrační pěch NTC NT65N.

Kód: 8200032101
5641 1 silentblok shockmount
1 488,30 Kč včetně DPH
1 230 Kč / ks

Hlavní gumokov rámu pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N, NT68

Kód: 8200011539
5638 1 lanko plynu nt throttle cabel
229,90 Kč včetně DPH
190 Kč / ks

Lanko plynu včetně bowdenu pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65, NT65N a NT68

Kód: 8200037055