Tento E-shop je ve zkušebním provozu, omluvte proto prosím případné nedostatky.

NT65N

VIBRAČNÍ PĚCH NTC NT65N - KATALOG ND

 

NT65N


 

RÁM / FRAME

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 11307 RÁM / GUIDING HANDLE 1  
2 11210 NÁDRŽ / FUEL TANK 1  
3 2127000008 PODLOŽKA / WASHER Din 127 2  
4 2912008025 ŠROUB / BOLT M8x25 Din 912 6  
5 11213 KRYT / COVER 1  
6 31851 VÍČKO NÁDRŽE / TANK CAP 1  
7 2799105012 ŠROUB / BOLT M5x12 Din 7991 2  
8 12152 PÁKA PLYNU / THROTTLE LEVER 1  
9 37055 LANKO PLYNU / THROTTLE CABLE 1  
10 2934000008 MATICE / NUT M8 Din 934 4  
11 2933008012 ŠROUB / BOLT M8x12 Din 933 4  
12 6010001327 PALIVOVÝ FILTR / FUEL FILTER 1  
13 32101 KOHOUT / FUEL VALVE 1  
14 11311 SILENTBLOK / SHOCKMOUNT 2  
15 86298 SILENTBLOK / SHOCKMOUNT 2  
16 - - -  
17 10189 ŠROUB / BOLT Din 6921 4  
18 2933008012 ŠROUB / BOLT M8x12 Din 933 4  
19 11313 VÁLEC / ROLLER 1  
20 11539 SILENTBLOK / SHOCKMOUNT 2  
21 2985000006 MATICE / NUT M6 Din 985 4  
22 2912006020 ŠROUB / BOLT M6x20 Din 912 4  
23 11312 ZÁKLADNA / SHOCKMOUNT BASE 1  

 


 

KLIKOVÁ SKŘÍŇ

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 20632 SKŘÍŇ / CRANKCASE 1  
2 11334 OJNICE / CONNECTING ROD 1  
3 11328 OZUBENÉ KOLO / CRANKGEAR 1  
4 20626 KRYT / COVER 1  
5 44088 POJISTNÝ KROUŽEK / RETAINING RING Din 471 1  
6 44083 POJISTNÝ KROUŽEK / RETAINING RING Din 472 1  
7 44093 POJISTNÝ KROUŽEK / RETAINING RING Din 472 1  
8 44082 POJISTNÝ KROUŽEK / RETAINING RING 1  
9 31490 POUZDRO / BUSHING 1  
10 37335 LOŽISKO / BEARING 1  
11 37338 LOŽISKO / BEARING 1  
12 37479 LOŽISKO / BEARING 1  
13 35855K SPOJOVACÍ HŘÍDEL / CLUTCH SHAFT 1 GXR120
13 35855 SPOJOVACÍ HŘÍDEL / CLUTCH SHAFT 1 GX100
14 10157 ZÁVITOVÁ SPOJKA / TAPEND 6  
15 10191 MATICE / NUT M10 Din 6921 6  
16 - SILIKON / SYLICONE -  
17 11224 MĚCH / BELLOW 1  
18 44520 SPONA / CLAMP 2  
19 37476 TĚSNĚNÍ / SEAL 1  
20 3120010129 MOTOR / ENGINE GXR120 1  
21 11319 KRYT / PROTECTOR 1  
22 11317 KRYT / PROTECTOR 1  
23 10176 ŠROUB / BOLT 4  

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 37476 TĚSNĚNÍ / GASKET 1  
2 37475 KRYT LOŽISKA / BEARING 1  
3 2912006012 ŠROUB / BOLT M6x12 Din 912 3  
4 20638 VÁLEC SPOJKY / CLUTCH DRUMM 1  
5 37343 LOŽISKO / BEARING 1  
6 44078 TĚSNĚNÍ / SEAL 1  
7 44082 POJISTNÝ KROUŽEK / RETAINING RING Din 472 1  
8 37338 LOŽISKO / BEARING 1  
9 44093 POJISTNÝ KROUŽEK / RETAINING RING Din 472 1  
10 20636 LOŽISKO / BEARING 1  
11 44010 POJISTNÝ KROUŽEK / RETAINING RING 1  
12 20637 TĚSNĚNÍ / SHAFT SEAL 1  
13 35845 SPOJKA / CLUTCH 1  
14 2933008012 ŠROUB / BOLT M8x12 Din 933 1  
15 20639 KRYT / COVER 1  
16 2912012050 ŠROUB / BOLT M12x50 Din 912 2  

 


 

PRUŽINOVÝ MECHANISMUS / SPRING CYLINDER

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 44095 POJISTNÝ KROUŽEK / RETAINING RING 1  
2 44096 KROUŽEK / RING 1  
3 31540 ČEP / PISTON PIN 1  
4 11310 TYČ / RAM 1  
5 44520 SPONA / CLAMP BELLOW 2  
6 44142 SADA PRUŽINOVÝCH VÁLCŮ / SPRING CYLINDER KIT 1  
7/8 11971 OLEJOZNAK / SIGHT GLASS 1  
9 43510 O-KROUŽEK / O-RING 125x5 1  
10 20661 VÁLEC / BUSHING 1  
11 12005 DORAZ / STOPPER 1  
12 11185 PRUŽINA / STOPPER 2  
13 11355 PÍST / PISTON 1  
14 44067 PODLOŽKA / WASHER M22 Din127 1  
15 44070 MATICE / NUT M22x1,5 Din 934 1  
16 31497 DORAZ / STOPPER 1  
17 31522 KRYT / COVER 1  
18 10133 ŠROUB / BOLT M8x20 Din 7991 6  

 


 

PATKA PĚCHU / RAM SHOE

Pozice Číslo dílu Název dílu Počet ks Poznámka
Position Part number Part name Quantity Note
1 2799112120/1 ŠROUB / BOLT M12x120 Din 7991 2  
2 2799112100/1 ŠROUB / BOLT M12x100 Din 7991 2  
3 40351YA PATKA / RAM SHOE 28cm 1  
4 44142 VÁLEC / SPRING CYLINDER KIT 1  
5 2125000013 PODLOŽKA / WASHER Din 125 4  
6 2985000012 MATICE / NUT M12 Din 985 4  

 


 

Nejprodávanější

5689 mech bellow ntc nt65 nt65n nt68
MĚCH / BELLOW NTC NT65, NT65N, NT68
3 Dny (>5 ks)
Kód: 8200011224
 
3 180 Kč
(3 847,80 Kč včetně DPH)
5674 sada pruzin spring kit
SADA PRUŽIN / SPRING KIT
3 Dny (>5 ks)
Kód: 8200011185
 
1 888 Kč
(2 284,48 Kč včetně DPH)
5635 1 paky plynu nt throttle lever
PÁKA PLYNU NT / THROTTLE LEVER
3 Dny (>5 ks)
Kód: 8200012152
 
900 Kč
(1 089 Kč včetně DPH)
DIN 127
PODLOŽKA / WASHER DIN127 Ø22
Na dotaz
Kód: 8200044067
 
20 Kč
(24,20 Kč včetně DPH)
DIN 472
POJISTNÝ KROUŽEK / RETAINING RING DIN 472
3 Dny (4 ks)
Kód: 8200044010
 
50 Kč
(60,50 Kč včetně DPH)
DIN 912
ŠROUB / BOLT DIN 912 M12x50
3 Dny (>5 ks)
Kód: 2912012050
 
24 Kč
(29,04 Kč včetně DPH)
5824 lozisko bearing
LOŽISKO / BEARING
3 Dny (>5 ks)
Kód: 8200037343
 
500 Kč
(605 Kč včetně DPH)
5821 tesneni shaft seal
TĚSNĚNÍ / SHAFT SEAL
3 Dny (3 ks)
Kód: 8200044078
 
355 Kč
(429,55 Kč včetně DPH)
5818 pistni cep piston pin
PÍSTNÍ ČEP / PISTON PIN
3 Dny (2 ks)
Kód: 8200031540
 
850 Kč
(1 028,50 Kč včetně DPH)
5815 kryt prevodovky cover
KRYT PŘEVODOVKY / COVER
3 Dny (3 ks)
Kód: 8200020639
 
3 250 Kč
(3 932,50 Kč včetně DPH)
52 položek celkem
5689 mech bellow ntc nt65 nt65n nt68
3 847,80 Kč včetně DPH
3 180 Kč / ks

Měch pro vibrační pěchy NTC NT65N Vnitřní průměr 170 mm.

Kód: 8200011224
5674 sada pruzin spring kit
2 284,48 Kč včetně DPH
1 888 Kč / ks

Sada pružin pro vibrační pěchy NTC. Potřeba 2 sady na stroj. 

Kód: 8200011185
5635 1 paky plynu nt throttle lever
1 089 Kč včetně DPH
900 Kč / ks

Ovládací páka plynu pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65, NT65N, NT68

Kód: 8200012152
DIN 127
24,20 Kč včetně DPH
20 Kč / ks

Podložka pružin pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200044067
DIN 472
60,50 Kč včetně DPH
50 Kč / ks
Kód: 8200044010
DIN 912
29,04 Kč včetně DPH
24 Kč / ks
Kód: 2912012050
5824 lozisko bearing
LOŽISKO / BEARING
3 Dny (>5 ks)
605 Kč včetně DPH
500 Kč / ks

Ložisko uložení spojkového válce v převodovce pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N, NT68.

Kód: 8200037343
5821 tesneni shaft seal
429,55 Kč včetně DPH
355 Kč / ks

Těsnění (gufero) pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200044078
5818 pistni cep piston pin
1 028,50 Kč včetně DPH
850 Kč / ks

Pístní čep pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200031540
5815 kryt prevodovky cover
3 932,50 Kč včetně DPH
3 250 Kč / ks

Přední kryt převodovky pro vibrační pěchy NTC NT65N, NT68.

Kód: 8200020639
5812 tesneni shaft seal
338,80 Kč včetně DPH
280 Kč / ks

Hřídelové těsnění (gufero) do spojkového válce pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200020637
5809 lozisko bearing
LOŽISKO / BEARING
Na dotaz (>5 ks)
546,92 Kč včetně DPH
452 Kč / ks

Ložisko do spojkového válce pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200020636
5806 pouzdro bushing
POUZDRO / BUSHING
3 Dny (4 ks)
490,05 Kč včetně DPH
405 Kč / ks

Pouzdro ojnice pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200031490
5803 olejoznak sight glass
356,95 Kč včetně DPH
295 Kč / ks

Olejoznak pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200011971
O KROUŽEK
O-KROUŽEK / O-RING
3 Dny (>5 ks)
275,88 Kč včetně DPH
228 Kč / ks

O-kroužek pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200043510
DIN 472
29,04 Kč včetně DPH
24 Kč / ks

Pojistný kroužek pro vibrační pěchy NTC,

Kód: 8200044093
DIN 471
29,04 Kč včetně DPH
24 Kč / ks

Pojistný kroužek pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200044088
DIN 472
31,46 Kč včetně DPH
26 Kč / ks

Pojistný kroužek pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200044083
DIN 472
107,69 Kč včetně DPH
89 Kč / ks

Pojistný kroužek pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200044082
5785 spojka clutch
SPOJKA / CLUTCH
3 Dny (5 ks)
4 549,60 Kč včetně DPH
3 760 Kč / ks

Odstředivá spojka pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200035845
5782 pouzdro bushing
POUZDRO / BUSHING
3 Dny (2 ks)
1 183,38 Kč včetně DPH
978 Kč / ks

Pouzdro poz.10

Kód: 8200020661
5779 doraz stopper
DORAZ / STOPPER
3 Dny (2 ks)
429,55 Kč včetně DPH
355 Kč / ks

Vrchni doraz (na straně převodovky) pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200012005
5776 doraz stopper
DORAZ / STOPPER
3 Dny (1 ks)
508,20 Kč včetně DPH
420 Kč / ks

Spodní doraz (na straně patky) pro vibrační pěchy NTC. 

Kód: 8200031497
3126010129 MOTOR HONDA GXR120 KREU VIBRACNI PECH RAMMER NTC STAVEBNI TECHNIKA
19 597,16 Kč včetně DPH
16 196 Kč / ks

Motor HONDA GXR120 KREU pro vibrační pěchy NTC

Kód: 3120010129
5770 kryt cover
KRYT / COVER
3 Dny (1 ks)
888,14 Kč včetně DPH
734 Kč / ks

Boční kryt motoru pro vibrační pěchy NTC. 

Kód: 8200011319
5764 1 kryt cover
KRYT / COVER
3 Dny (2 ks)
2 069,10 Kč včetně DPH
1 710 Kč / ks

Ochranný kryt motoru pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200011317
5734 silentblok shockmount
526,35 Kč včetně DPH
435 Kč / ks

Pomocný silentblok rámu pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200086298
5731 lozisko bearing
LOŽISKO / BEARING
3 Dny (3 ks)
1 028,50 Kč včetně DPH
850 Kč / ks

Jehlové ložisko do skříně převodovky pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200037479
5728 lozisko ozubeneho kola bearing
1 013,98 Kč včetně DPH
838 Kč / ks

Ložisko kliky - ozubeného kola pro vibrační pěchy NTC.

Kód: 8200037338
5725 lozisko klikoveho mechanismu bearing
592,90 Kč včetně DPH
490 Kč / ks

Ložisko do ojnice pro vibrační pěchy NTC

Kód: 8200037335
5719 spojovaci hridel clutch shaft gx100
1 443,53 Kč včetně DPH
1 193 Kč / ks

Spojovací hřídel pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N. POZOR - pouze pro stroje s motorem HONDA GX100

Kód: 8200035855
5716 prevodova skrin crankcase
16 819 Kč včetně DPH
13 900 Kč / ks

Skříň převodovky pro vibrační pěchy NTC NT65N. 

Kód: 8200020632
5713 kryt prevodovky cover
1 452 Kč včetně DPH
1 200 Kč / ks

Kryt převodovky pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N.

Kód: 8200020626
5707 ozubene kolo crankgear
9 734,45 Kč včetně DPH
8 045 Kč / ks

Ozubené kolo klikového mechanismu pro vibrační pěchy NTC NT65, NT65N.

Kód: 8200011328
5701 pistni tyc ram
PÍSTNÍ TYČ / RAM
3 Dny (2 ks)
6 979,28 Kč včetně DPH
5 768 Kč / ks

Pístní tyč pro vibrační pěchy NTC. 

Kód: 8200011310
5698 spona clamp ntc nt65 nt65n nt68
635,25 Kč včetně DPH
525 Kč / ks

Spona měchu pro vibrační pěchy NTC NT65, NT65N, NT68.

Kód: 8200044520
5686 palivova nadrz fuel tank
1 875,50 Kč včetně DPH
1 550 Kč / ks

Palivová nádrž pro vibrační pěchy NTC. 

Kód: 8200011210
5683 zavitova spojka tapend
96,80 Kč včetně DPH
80 Kč / ks

Závitová spojka - šteft- pro vibrační pěchy NTC. 

Kód: 8200010157
5680 kryt cover
KRYT / COVER
3 Dny (2 ks)
3 317,82 Kč včetně DPH
2 742 Kč / ks

Kryt - madlo spodní části nohy pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65, NT65N, NT68.

Kód: 8200031525
5677 sada pruzinovych valcu spring cylinder kit
9 326,68 Kč včetně DPH
7 708 Kč / ks

Tělo nohy pěchu - pro vibrační pěchy NTC NT65N, NT68

Kód: 8200044142
5671 tesneni seal
TĚSNĚNÍ / SEAL
3 Dny (>5 ks)
464,64 Kč včetně DPH
384 Kč / ks

Těsnění pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N, NT68

Kód: 8200037476
5668 valec roller
VÁLEC / ROLLER
3 Dny (2 ks)
635,25 Kč včetně DPH
525 Kč / ks

Přepravní válec na rám vibračních pěchů NTC NT59, NT65N, NT68.

Kód: 8200011313
5665 silentblok shockmount
447,70 Kč včetně DPH
370 Kč / ks

Pomocný silentblok rámu pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N, NT68.

Kód: 8200011311
5662 palivovy filtr fuel filter
75,02 Kč včetně DPH
62 Kč / ks

Palivový filtr pro benzínové motory, vhodné pro všechny vibrační pěchy NTC. 

Kód: 6010001327
5659 vicko nadrze tank cap
629,20 Kč včetně DPH
520 Kč / ks

Víčko nádrže pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N, NT68

Kód: 8200031851
5656 kryt cover
KRYT / COVER
3 Dny (3 ks)
2 807,20 Kč včetně DPH
2 320 Kč / ks

Kryt rámu pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N, NT68

Kód: 8200011213
5653 ojnice connection rod
6 688,88 Kč včetně DPH
5 528 Kč / ks

Ojnice pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N, NT68

Kód: 8200011334
5650 valec spojky clutch drumm
5 348,20 Kč včetně DPH
4 420 Kč / ks

Válec (buben) spojky pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N, NT68.

Kód: 8200020638
5644 1 kohout palivovy nt fuel valve
544,50 Kč včetně DPH
450 Kč / ks

Palivový kohout pro vibrační pěch NTC NT65N.

Kód: 8200032101
5641 1 silentblok shockmount
1 488,30 Kč včetně DPH
1 230 Kč / ks

Hlavní gumokov rámu pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65N, NT68

Kód: 8200011539
5638 1 lanko plynu nt throttle cabel
229,90 Kč včetně DPH
190 Kč / ks

Lanko plynu včetně bowdenu pro vibrační pěchy NTC NT59, NT65, NT65N a NT68

Kód: 8200037055
40351YA NT65N GX100 120, NT68,WACKER BS60Y
6 655 Kč včetně DPH
5 500 Kč / ks

40351YA Patka pro vibrační pěch NTC NT65N včetně šroubů - komplet. 

Kód: 40351YA